3. Primorsko-Goranska županija – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Matulji – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Chorwacja Matulji Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Przepiękny widok z balkonu. W pełni wyposażona kuchnia. Ciepłe przyjęcie przez gospodynię obiektu. Garaż w którym można zostawić rower. Miejsce z dala od zgiełku, a zarazem blisko wszędzie.”

• Pobri Ocena: 8,4

„Bardzo ładny ogród.”

• „nie dotyczy”

• Apartment Serenum Ocena: 9,6

„Na prawdę gospodarze zasługują na najwyższa ocenę, apartament wyposażony we wszystko a nawet więcej niż mogłem sobie wyobrazić. Kuchnia posiadała całą paletę wyposażenia do gotowania a nawet więcej, dodatkowo mieliśmy nawet podstawowe produkty spożywcze (olej, oliwa chorwacka, sól, woreczki na lód, kawa mielona, herbata, cukier). Zabrakłoby mi tu miejsca aby wylistować wszystkie rzeczy które na nas czekały :) W łazience ręczniki i zestawy kosmetyczne, natomiast w sypialni były nawet szlafroki. Co do apartamentu, to ciche miejsce i na prawdę można tam odpocząć w basenie czy też przy grillu. Co do odległości to do plaży trzeba podjechać, a do sklepu jest dosłownie 5min pieszo (Plodine).”

• „Polecam apratament - bardzo miła Pani właścicielka. A widok z okna cudowny :)”

• Appartamento Artur Ocena: 9,1

„Idealna lokalizacja do zwiedzania, blisko do Rijeki i Opatiji. Dom przy węźle autostradowym, więc w 2 minuty jesteś w drodze na wyspę Krk, do jezior Plitwickich czy do Wenecji. Duży taras z widokiem na morze. Duży, zamykany, bezpieczny parking. WIFi szybkie. Apartament czysty, z dobrym wyposażeniem. W pobliżu lidl, ale najlepiej pojechać samochodem. Polecamy!”

• „Polecam każdemu, pobyt minął bardzo przyjemnie, wlascicielka przemiła. 😁😁🥰”

• pobri app3 Ocena: 8,6

„Spędziliśmy tam jedynie jedną noc, ale pobyt minął przyjemnie. Apartament duży, dwupokojowy, duża kuchnia z częścią jadalnianą, spora łazienka. Miło było po podróży posiedzieć na huśtawce, bujając się przy basenie. Kawałek oddalony od plaży ale to akurat nie problem. Ogólnie polecam :)”

30 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Matulji

na podstawie 2 691 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com