2. Chorvatsko hodnocení hotelů
  3. Zadarská župa hodnocení ubytování k pronájmu
  4. Pakoštane hodnocení ubytování k pronájmu
Chorvatsko Pakoštane Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Apartmani Andrija Průměrné hodnocení: 8,8

„kousek na plaz i do města, parkování před domem, uklizene, ciste, domácí ochotný, krasna velká terasa . Wi-Fi, klimatizace ok, pohodlně postele. nemame co vytknout.“

• Campsite Kaya Průměrné hodnocení: 9,3

„Krásné ubytování, vybavení dostačující,možná by se hodila mikrovlnná trouba,velmi příjemní hostitelé. Vše čisté, voňavé a krásný klid, byli jsme s pejskem a musím říct že vůbec žádné omezení, pláže krásné i pro pejsky, v restauraci jsme byli všude vítáni. Určitě se rádi vrátíme 😊“

• Campsite Kaya Průměrné hodnocení: 9,3

„Skvělé místo, super domeček, nadherné výhledy na moře a ostrůvky, všude je to kousek. Jako sólo cestovatel jsem se tu cítila úžasně, krásně jsem si tu odpočinula. A určitě sem chci přijet i s rodinou.“

• Luxury Apartment Sea Průměrné hodnocení: 9,9

„Ubytování je dokonalé.“

• „Přivítala nás paní domácí, která nám předala klíče a ukázala ubytování. Předsíň a koupelna s WC byly klasické, ale kuchyň s velkým stolem byla super. Obývák spojený s kuchyní vyvýšenými schodky taky postačující. Ložnice super, ale co bylo úplně nej tak terasa, která byla opravdu veliká. Všude čisto a cítili jsme se moc příjemně. Budeme se těšít na další pobyt.“

• Apartments & Room Diana Průměrné hodnocení: 8,8

„Vše bylo naprosto v pořádku“

• Apartments Janice Průměrné hodnocení: 9,7

„Veškeré vybaveni na apartmanu,úžasná terasa v přízemí, moc mila pani hostitelka i ostatni personál, blizko k moři“

• BUNGALOW VICE with pool Průměrné hodnocení: 8,8

„Útulné a pohodlné bydlení s bazénem. Užasna a moc milá paní domácí.“

30 nejlepších ubytování k pronájmu v destinaci Pakoštane

podle 6 872 hodnocení na Booking.com napsaných pro ubytování k pronájmu