2. HR - komentarji o hotelih
  3. Šibenik-Knin - komentarji o počitniških nastanitvah
  4. Rogoznica - komentarji o počitniških nastanitvah
Hrvaška Rogoznica Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• Apartments Jela Ocena: 9,7

“Definitivno Apartma, ki je tik ob plazi in je bil za nas zelo prostoren, udoben, cisto, s prelepo teraso, s pogledom na morje... ter prijetna okolica. Veliko zasebnosti, prijazni lastniki. Sem bi se se vrnili kdaj.”

• “Vse nama je bilo všeč. Bilo je vse tko domače in zelo prikazni gostitelji.”

• Apartments Horizont Ocena: 8,8

“Objekt direkt na plazi, velik balkon, pogled na morje, gostilna in trgovina tik pod objektom, umirejnost lokacije in mir”

• “Vila je zelo lepa, urejena in čista. Imeli smo vse kar smo potrebovali. drugih obiskovalcev v tem času skorajda ni bilo. Bilo je zelo mirno. Lokacija ponuja dobro izhodišče za ogled sosednjih krajev, kot so Rogoznica, Primošten in Šibenik (z avtom hitro dostopno).”

• “Zelo čisto in urejeno, lastniki zelo prijazni, v apartmaju pa vse kar potrebuješ. Iz sobe in balkona izjemen razgled na turkizno modro morje. Popoln mir in tišina. Direktno na plaži.”

• Apartments Delfin Ocena: 8,8

“Prijetna lastnika in super lokacija.”

• “Blizu lepih plaž (cca 50m do najbližje) in promenade (300 m). Studio zelo v redu za dve osebi. Malo sva pogrešala komarnike na oknih. Komarjev sicer ni bilo zaznati, ampak zaradi drugega mrčesa in živali bi bilo zaželjeno, ker studio ni na etaži, temveč na nivoju parkirišča. Zaželjen bi bil tudi nadstrešek pred vhodom, kjer je mala terasa, da bi lahko tudi ob dežju posedela zunaj. Lastnik Niko zelo vljuden in ustrežljiv gostitelj, vedno pripravljen za pomoč.”

Najboljših 30 počitniških nastanitev - Rogoznica

na podlagi 8.893 komentarjev gostov o počitniških nastanitvah na Booking.com.