3. Varaždin County – opinie o hotelach

15 Ulica Vladislava Vežića, 42000 Varaždin, Chorwacja

Nr 22 z 87 hoteli w mieście Varaždin

9,9

• Ocena dodana: 6 czerwca 2024

Wonderful place with family atmosphere
    • Apartament z 2 sypialniami

Miła rodzinna atmosfera, pomocna i sympatyczna właścicielka. Pani pozwoliła nam wcześniej się zameldować, (przyjechaliśmy 2 godziny wcześniej z małymi dziećmi). Wszystko w domu urządzone z wielkim sercem, pachnące, pięknie przygotowana pościel. Blisko do starego miasta w Varazdinie. Dziękujemy:)

Pobyt: czerwiec 2024

• Ocena dodana: 27 maja 2024

• Apartament z 2 sypialniami

Gorąco polecam, dziękujemy za pyszne naleśniki:)

• Ocena dodana: 26 sierpnia 2023

Super!
    • Apartament z 2 sypialniami

Rewelacyjne wyposażenie, wspaniały klimat mieszkania. Przemiła gospodyni, ugościła nas pysznymi naleśnikami.

• Ocena dodana: 20 sierpnia 2023

Fajny apartament z super właścicielką
    • Apartament z 2 sypialniami

Bardzo ciekawie urządzony apartament, a przed nim ładny ogród z altaną. Pyszne naleśniki na powitanie. Przemiła i pomocna właścicielka. Bardzo zaangażowała się w rozwiązanie naszych problemów.

• Ocena dodana: 20 sierpnia 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Byliśmy kolejny raz i polecamy serdecznie. Miła gospodyni, wygodny apartament, czysto. Bezpieczna i cicha okolica. Dziękujemy za gościnę i pozdrawiamy!

• Ocena dodana: 3 sierpnia 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Bardzo miła właścicielka. Przywitała nas z uśmiechem na twarzy i z naleśnikami. Zupełnie się tego nie spodziewaliśmy. Apartament przestronny i ładnie urządzony. Co prawda spędziliśmy tam tylko jedną noc i rano w dalszą drogę, ale było nam bardzo wygodnie. Polecam.

• Ocena dodana: 8 lipca 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Blisko starego Miasta. Naleśniki w kuchni czekały na nas. Na nocleg obiekcie tranzytowy Ok.

• Ocena dodana: 2 lipca 2023

Nocleg w drodze na i z wakacji.
    • Apartament z 2 sypialniami

Dogodna lokalizacja w drodze na i z wakacji. Bardzo miła Pani właścicielka, witająca pysznymi naleśnikami. Mieszkanie w ogrodzonym domu z salonem, 2 sypialniami, łazienka z prysznicem i kuchnią. TV i i internet dostępny. Na jedną noc OK.

• Ocena dodana: 27 czerwca 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Bardzo sympatyczna właścicielka, która przygotowała dla nas przepyszne naleśniki. Stylowy, przytulny, bardzo zadbany apartament w cichej okolicy..

• Ocena dodana: 9 czerwca 2023

Apartament przewyższył moje oczekiwania. Polecam
    • Apartament z 2 sypialniami

Apartament wyposażony we wszystkie sprzęty, była również kawa, herbata, cukier. Pani Andela przywitała nas pysznymi naleśnikami z domową konfiturą. Wyjaśniła, co warto zwiedzić w mieście.

• Ocena dodana: 25 sierpnia 2022

• Apartament z 2 sypialniami

Na powitanie były przepyszne naleśniki z konfiturą własnej roboty :) Apartament przytulny, klimatyczny, w sam raz na tranzyt w dalsze regiony Chorwacji. Przy okazji miasteczko godne zwiedzenia. :) Z czystym sumieniem mogę polecić i na pewno zatrzymałbym się tam ponownie.

• Ocena dodana: 17 sierpnia 2022

Brak

Fantastyczne miejsce. Bardzo klimatyczne mieszkanko, aż żal było wyjeżdżać. Cudnie urządzone, przytulne. Ogród także bardzo przyjemny. Okolica ładna. Gospodyni wspaniała, ugościła nas naleśnikami

• Ocena dodana: 10 sierpnia 2022

Urocze mieszkanie blisko od centrum z przemiłą gospodynią
    • Apartament z 2 sypialniami

Drobny minus za słabe ciśnienie wody pod prysznicem.

W mieszkaniu powitała nas przemiła gospodyni i czekała na nas mega niespodzianka w postaci pysznych naleśników z konfiturą jabłkową! Mieszkanie jest duże: dwie sypialnie, salon, kuchnia, przedpokój, łazienka. W pełni wyposażone, bardzo czyste. Cicha i spokojna okolica, auto stoi przed domem (piętrowy budynek, gospodyni z rodziną mieszka na górze, wynajmowane mieszkanie znajduje się na parterze). 15 minut spacerkiem na starówkę, w tym zamek. Bardzo polecam pobliską (tuż przed zamkiem) restaurację Bedem, wyróżnioną przez Michelin. Weszliśmy tam wieczorem bez żadnej rezerwacji (fakt, że był poniedziałek), ceny bardzo przyzwoite (powiedziałbym, że warszawskie, nad chorwackim morzem jest z 50 % drożej), jedzenie pyszne.

• Ocena dodana: 30 lipca 2022

Domowa atmosfera

Nic

Wygodne miejsce na nocleg po drodze do Dalmacji. Wynajmujący udostępnia parter swojego domu. Ogromnym plusem są pyszne naleśniki oraz klocki Lego do zabawy dla dzieci. Miejsce parkingowe. Apartament w niedużej odległości od centrum malowniczego Varaždina.

• Ocena dodana: 27 lipca 2022

Polecam
    • Apartament z 2 sypialniami

Bardzo dobrze wyposażone mieszkanie. Miła gospodyni i mówi po angielsku Spokojna okolica. Dużo udogodnień dla rodzin: klocki dla dzieci, łóżeczko, fotelik do karmienia. Dobrze wyposażona kuchnia (z mikrofalą)

• Ocena dodana: 23 lipca 2022

100% zadowolenia.

Wszystko było ok.

Apartament blisko zabytkowego centrum. Pełny komfort. Cudowni gospodarze. Pani Angela raczy przyjezdnych wyśmienitymi naleśnikami. Polecamy w 100 %.

• Ocena dodana: 22 lipca 2022

Nic.

Apartament na parterze w domu piętrowym. Cicha i spokojna okolica, do centrum ok. 10 minut spacerem. Bardzo miła Pani właścicielka. Na przywitanie poczęstowała nad naleśnikami z dżemem. Pobyt na jedną noc, będziemy miło wspominać pobyt.

• Ocena dodana: 13 lipca 2022

polecam
    • Apartament z 2 sypialniami

Super miejsce nawet na dłuższy pobyt, bo miasto i okolice warte zwiedzania. Sam apartmant duży, zadbany, z artystycznym podejściem właścicelki. Właścielka obiektu przywitała nas naleśnikami - pyszne:) Bardzo fajna osoba.

• Ocena dodana: 10 lipca 2022

• Apartament z 2 sypialniami

Polecam. Idealne miejsce na nocleg tranzytowy. Bardzo spokojna okolica. Blisko starówki, spacerkiem 5min, sklepu(duzy konzum),łatwy dojazd i powrót na autostradę. Mieszkanie przytulne, pełne wyposażenie, wszystko jak w domu. Parking na podjezdzie przed bramą lub na życzenie można zaparkować na posesji.

• Ocena dodana: 1 lipca 2022

Jednodniowy pobyt w Warazdinie w drodze do Rovinj, zwiedzanie pięknego starego miasta.
    • Apartament z 2 sypialniami

Przesympatyczna właścicielka przywitała nas naleśnikami z konfiturą z jabłek. ślicznie urządzone mieszkanie, bardzo czyste. Super lokalizacja, naprawdę polecamy

• Ocena dodana: 25 czerwca 2022

• Apartament z 2 sypialniami

Bardzo dobre miejsce na odpoczynek w drodze na Chorwacje lub dalej. Warto zrobic sobie spacer na stare miasto. Pani właścicielaka przygotuje pyszne naleśniki.

• Ocena dodana: 20 czerwca 2022

Miła przerwa w drodze na południe Chorwacji
    • Apartament z 2 sypialniami

Wszystko zgodne z opisem. Bardzo cicha i spokojna okolica. Blisko do wspaniałego centrum. Na powitanie zostaliśmy poczęstowani smacznymi naleśnikami. Pani gospodyni bardzo sympatyczna i pomocna.

• Ocena dodana: 21 maja 2022

pobyty bardzo udany, super miła właścicielka

naleśniki !!

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 1 maja 2022

Polecam
    • Apartament z 2 sypialniami

Wszystko w jak najlepszym porządku. Przesympatyczna właścicielka, która przywitała nas pysznymi naleśnikami. Na drugi dzień zostaliśmy poczęstowani domowymi ciasteczkami. Pokoje czyste, jest w nich wszystko czego potrzeba. Bardzo wygodne łóżka i przyjemna pościel. Niedawno wyremontowana łazienka jest bardzo praktycznie urządzona. Polecam zarówno na krótkie noce na trasie jak i na dłuższy pobyt. To był mój 2 raz w tym apartamencie i pewnie nie ostatni.

Pobyt: kwiecień 2022