3. Varaždin County – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Varaždin County Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Apartmani Lucija Ocena: 10

„Ładna miejscowość i spokój”

• Apartman Megolina Ocena: 10

„Bardzo czysto, wygodne łóżko, dobra lokalizacja”

• „Piękny wiejski domek z widokiem na piękną okolicę. Śpiew ptaków i zapach kwiatów. Wokół same winnice na stokach wzgórz. W domu wszystkie udogodnienia łącznie z ogrzewaniem. Wspaniały gospodarz uprzedzał nasze życzenia. Codziennie rano świeże pieczywo. I wino!”

• Vila Pajo Ocena: 10

„Piękne widoki. Cicha i spokojna okolica. Miły i sympatyczny gospodarz.”

• Quiet corner Ocena: 7

„Bardzo mili gospodarze. Bardzo dobra lokalizacja blisko centrum. Czysto .Chociaż w cenę nie było wliczone śniadanie otrzymaliśmy od gospodarzy podstawowe produkty do przygotowania sobie samodzielnie śniadania . Polecam!!!”

• „Piękne wnętrza na wyposażeniu wszystko czego potrzeba. Bardzo czysto, jacuzzi, sauna, basen rewelacja. Malownicza spokojna okolica idealna na wakacyjny wypoczynek dla wszystkich szukających spokoju z dala od zgiełku. Idealne dla Naszych piesków.”

• Apartman Olivia Ocena: 10

„Bardzo dobre wyposażenie i duzy metraż”

• Jourek Apartment Ocena: 10

„Świeżość, bardzo bogate wyposażenie (od podstawowych sprzętów, poprzez ekspres do kawy po patyczki do uszu, mapy turystyczne miasta czy nutelle w lodówce). Bardzo czyste i przestronne. Urządzone przez profesjonliste z wyczuciem i smakiem oraz dbałością o szczegóły. Mile zaskoczenie z poczęstunkiem winem. Szybki i dobry kontakt. Wygoda ze skrytką na klucze.”

• Spa Oasis Samanta Ocena: 10

„Prywatne SPA na wyłączność.”

• „Obiekt fantastyczny, wszystko co potrzeba było na miejscu :) Wlascicielka o imieniu Dragana wszystko super objaśniła i zadbała abyśmy czuli się komfortowo :)”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Varaždin County

na podstawie 9 795 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com