3. Dubrovnik-Neretva County – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

9,2

• Ocena dodana: 15 października 2023

Zdecydowanie polecam 😀

Nic

👍Przepiękny widok na miasto z tarasu. Przemiła gospodyni. Apartament bardzo czysty, gospodyni zadbało o wszystko, np. Dodatkowe ręczniki do zabrania na plażę, czy kawa dla gości. Wskazała nam też sklepy w pobliżu czy lokalne miejsca wktórych warto zjeść tutejsze przysmaki. Poleciła też taksówkarza, który odebrał nas z lotniska, polecam skorzystać z tej opcji zwłaszcza z większymi bagażami. Dom jest na wzgórzu, a dojście od przystanku albo ulicą ale wtedy droga się znacznie wydłuża, albo krótsza stromymi schodami. Taki urok tego miasta. Ale dla tego widoku zdecydowanie warto się potrudzić. Polceam też pobyt poza sezonem, na początku października 25 stopni i non stop słońce i zdecydowanie mniej turystów.

• Ocena dodana: 13 października 2023

• Apartament typu Studio z tarasem

Przepięknie widoki na stare miasto i morze, cicha okolica (pobyt był początkiem października). Załączam zdjęcie z tarasu. Komfortowe wyposażenie apartamentu, kuchnia wyposażona w niezbędne sprzęty. Czysto i schludnie. Bardzo dobry kontakt z właścicielką. Polecam

• Ocena dodana: 27 sierpnia 2022

• Apartament typu Studio z tarasem

Bardzo miła, pomocna właścicielka, odebrała nas z Port Gruz, gdzie dojechaliśmy autobusem z lotniska, potem pokazała na mapie gdzie najlepiej zjeść, gdzie najlepszy do codziennych zakupów sklep. Mieszkanie idealne dla nas, pokój z dużym łóżkiem, balkon (piękny widok), oddzielna kuchnia, łazienka. Wyposażenie bardzo dobre, żelazko, suszarka, ręczniki, pralka. P.S. obowiązkowe punkty: mury i Wyspa Lokrum ;)

• Ocena dodana: 2 listopada 2021

• Apartament typu Studio z tarasem

Apartament z przepięknym widokiem na stare miasto i przyjemnym tarasem na poranną kawę. W apartamencie znaleźliśmy wszystko czego potrzebowaliśmy, a Valika była bardzo pomocna. Polecamy w 100%.

Pobyt: październik 2021