Dubrovnik Region Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Lero Ocena: 9

„Hotel czysty z miłą obsługą. Do centrum miasta pieszo około 20 min. Pod hotelem jest przystanek z którego autobusy jeżdżą na stare miasto. Nie daleko hotelu mały sklepik i kolka restauracji. W hotelu jest dobra restauracja oraz bar czynny do północy. Basen malutki ale można spokojnie popływać. Generalnie polecam. Jedynie co , to akurat w naszym pokoju ( nasz pokój składał się z 2 sypialni i 2 łazienek) były małe problemy z elektryką. Tzn. jeden grzejnik w łazience nie działał, jeden TV nie działał i w jednym pokoju nie można było ustawić klimatyzacji. Ale byliśmy tylko 2 noce, więc dało się przeżyć.”

• Hotel Cavtat Ocena: 10

„Hotel już od wejścia sprawia wrażenie nowoczesnego. Jest położony nad samą zatoczką więc zapewnia miłe widoki na wodę i okalające wzgórza. Nasz pokój i łazienka były urządzone nowocześnie i dawały poczucie wysokiego komfortu, tak samo balkon od zatoki. Na parterze jest hotelowa restauracja wraz z fajnym tarasem nad samą wodą gdzie miło jest usiąść i coś zjeść czy napić się (polecamy ich drinki). Ceny wg mnie nie tylko na bardzo zasobny portfel. Wspomnę też o hotelowym basenie na dachu. Faktycznie pływając można z niego podziwiać zachód słońca ☺️ co uczyniłyśmy i sprawiło nam to mega frajdę. Hotel zamówił nam też taksówkę na lotnisko w godzinach nad ranem (autobus na lotnisko z Dubrownika nie zatrzymuje się w Cavtat). Jednym zdaniem: byłyśmy bardzo zadowolone z wyboru tego Hotelu i z pobytu w Cavtat i to aż na tyle, że chcę to powtórzyć z rodziną 🙂”

• Royal Palm Hotel Ocena: 10

„Doskonała lokalizacja nad samym morzem, duży i komfortowy pokój, cudowny widok z pokoju na Adriatyk, duży i czysty balkon. Garaż podziemny pod budynkiem. Bezpośrednie sąsiedztwo nadmorskiej promenady. Duży wybór dobrych restauracji w hotelu oraz w odległości dostępnej spacerem. Bliskość przystanku autobusowego z bezpośrednim połączeniem na Stare Miasto i wiele innych rzeczy...”

• Hotel Croatia Ocena: 10

„Widoki z okna. Hotel w cudownym miejscu.”

• „1) lokalizacja: dla osób, których celem jest krótkotrwały pobyt / zwiedzanie starego miasta 2) pełnowymiarowe kosmetyki Rituals do pielęgnacji ciała / włosów 3) jakość szlafroka i ręczników 4) woda Pellegrino w cenie pobytu / zestaw do przygotowania herbaty 5) na korytarzu jednego z pięter - półka z książkami o Dubrovniku 6) osoba przyjmująca gości (Karla) - gotowa do pomocy 7) klimatyzacja lub wiatrak do wyboru 8) komfortowe łóżko”

• „Widoki”

• Hostel EuroAdria Ocena: 3

„Wygodne łóżko”

• „Wszystko było wspaniałe! Hotel, posiłki, personel, okolica. Wyjątkowe było podejście obsługi do gości, serdeczność, uśmiech i życzliwość. Wspaniałe miejsce w każdym calu!!”

• „Dostęp do basenu, plaży”

• Hotel Osmine Ocena: 7

„Bardzo ładne położenie hotelu. Pyszne jedzenie. Blisko do Dubrownika. Do dyspozycji leżaki na plaży kajaki rowerki.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Dubrovnik Region