3. Dubrovnik-Neretva County – opinie o hotelach
  4. Zaton – opinie o hotelu
Chorwacja Zaton Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Villa Ana Ocena: 9

„Bardzo ładny apartament z dużym przytulnym tarasem przy uroczej plaży. Na wyróżnienie zasługują wygodne, miękkie poduszki 🤩”

• „Bardzo komfortowy obiekt.parking darmowy 10 metrów od obiektu.wyjście na taras z salonu i z sypialni z widokiem na morze.”

• „Ładne widoki duży basen przestronne mieszkanie miły właściciel.”

• „Cudowne miejsce 🤩 Apartament nowoczesny, na wysokim poziomie, bardzo dobrze wyposażony i ładnie urządzony. Widok z tarasu o poranku na wschód słońca ☀️ Okolica bardzo cicha i spokojna, dobry dojazd, parking w garażu, sklep tuż pod domem. Bardzo pomocna i życzliwa gospodyni, wszystkie miejsca w okolicy które nam poleciła były strzałem w dziesiątkę 👌🏻 Czuliśmy się jak w domu (tylko tam nie mamy takiego widoku 😉) Zostaliśmy przywitani miłymi prezentami 🎁”

• Apartment Vala Ocena: 9,4

„Perfect”

• „Apartament czysty i zgodny z opisem, bezproblemowy kontakt z gospodarzem w celu ustalenia godziny przyjazdu. Gospodarz gościnny i pomocny w każdej kwestii. Polecam! ❤️”

• Villa Kukuljica Ocena: 8,7

„Rewelacyjna lokalizacja - z dala od hałasu i spalin Dubrownika. Świetne miejsce do spacerów. Bardzo dobry, przestronny pokój. Widok z balkonu na zatokę (od brzegu około 7 metrów). Bardzo mili gospodarze. Niezła komunikacja publiczna z Dubrownikiem. Świetne miejsce aby odpocząć i wyciszyć się (byliśmy w połowie kwietnia).”

• „Cudowny wyjazd i wspaniała Pani właścicielka;))) Serdecznie polecam . Wrócimy ;)”

• Rooms Mali Raj Ocena: 9,7

„Wszystko zgodne z opisem.super miejsce cisza spokoj blisko Dubrownika.bardzo miły gospodarz .miejsce godne polecenia.”

• „Mieszkanie jest przepiękne, gospodyni zadbała o każdy najmniejszy szczegół.”

30 najlepszych hoteli w mieście Zaton