3. Split-Dalmatia County – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

9,9

9,9

• Ocena dodana: 5 maja 2024

• Apartament typu Superior

Bardzo miły właściciel, apartament czysty, z pięknym widokiem na góry z dala od zgiełku i ruchliwej ulicy. Do plaży 10 minut spokojnym krokiem. Polecam

• Ocena dodana: 16 lipca 2023

• Apartament typu Superior

Apartament bardzo czysty. Tao jest przemiłym właścicielem , bardzo dobry kontakt. Czuliśmy się bardzo zaopiekowani. Dziękujemy . Wysoki standard pobytu. Widok z balkonu na góry rewelacja . Chłodne napoje w lodówce były miłym zaskoczeniem. Wszystko super .

• Ocena dodana: 10 czerwca 2023

• Apartament typu Superior

Super spędzony czas, właściciele bardzo mili, przywitali nas bardzo miło, w lodówce czekały na nas zimne napoje, pokój bardzo czysty, kuchnia dobrze wyposażona (bez problemu można gotować), w łazience mogłaby być suszarka do włosów, balkon z widokiem na piękne góry. W pokój znajduje się również klimatyzacja. Na koniec pobytu dostaliśmy od właścieli prezent. Komunikacja w języku angielskim lub niemiecki.

• Ocena dodana: 18 września 2022

Petarda!!!!!

Nie ma takiej rzeczy.

Apartament piękny, nowoczesny. W pełni wyposażona śliczna kuchnia, ilość ręczników nie do przerobienia. Pościel wymieniana biała i pachnąca. A gospodarze przesympatyczni młodzi ludzie. Szczerze polecam. Już planuję kolejny urlop w Chorwacji i z pewnością znów wybiorę to mieszkanko. A widok z tarasu zapiera dech w piersiach. Przepięknie!!!!

• Ocena dodana: 26 sierpnia 2022

• Apartament typu Superior

Polecam każdemu!!!!! Wszystko na najwyższym poziomie. Przyjechaliśmy to właściciel czekał na nas z chłodnymi napojami. Dostaliśmy pyszne winogrona, swojskie winko Pokoje klimatyzowane. Widoki przepiękne, z jednej strony morze, z drugiej góry. Polecam

• Ocena dodana: 15 sierpnia 2022

Wszystko ok.

Cudowni gospodarze:) na początku czekała na nas niespodzianka w lodowce: duży wybór schłodzonych napojów a dla dziecka nawet lizaki:) w trakcie pobytu gospodyni przyniosła lokalne, domowe przysmaki, a na pożegnanie dostaliśmy uroczy upominek z zapachem Dalmacji na pamiątkę:) to było przemiłe:) Dogodne, darmowe miejsce parkingowe przed budynkiem. Apartament taki jak na zdjęciu, przestronny, zadbany i w fajnym układzie. W kuchni wszelkie potrzebne sprzęty. Ekstremalnie czysto, jesteśmy alergikami, nie było tam grama kurzu. Taras o wiele większy niż się spodziewałam, a widok na Biokovo obezwładniający. W dole duży ogród, a w nim żółwie:) rano pełno ptaków:) Do plaży jakieś 8 minut piechotą- blisko. Polecam gorąco to miejsce.

• Ocena dodana: 13 sierpnia 2022

bardzo polecam to miejsce! na pewno wrócimy w przyszłości :)
    • Apartament typu Superior

spędziliśmy tydzień w apartamencie Paola. Był to najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać! bardzo mili właściciele, pomocni oraz gościnni. apartament był bardzo czysty, klimatyzowany, ze sporym balkonem z widokiem na góry. Właściciele nieustannie pytali czy czegoś nam nie brakuje, dzielili się z nami wiedza o okolicy, dostarczali świeże ręczniki oraz ugościli chorwackim winem oraz przekąskami. Po przejdzie w lodowce czekały na nas zimne napoje które bardzo przydały się podczas upałów. w apartamencie znajduje się wszystko czego potrzebujemy. Bardzo polecamy to miejsce :)

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2022

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2021

Bardzo miła Gospodyni. Na powitanie i pożegnanie otrzymałam upominek w postaci wina i wiśniówki :)

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 10 sierpnia 2021