Riwiera Makarska Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja blisko morza. Plus za basen. Komfortowe pokoje. Miła obsługa hotelowa.”

• „Wspaniała obsługa, położenie, wielkość pokoju i jego układ, pyszne śniadania.”

• „Lokalizacja świetna, śniadania typowe - co dnia jajecznica, parówki, wybór szynek i serów, soki, etc. Pokoje czyste, sprzątanie codziennie, obsługa uprzejma mówiąca po angielsku.”

• „Lokalizacja, czystość , obsługa , dostęp do morza”

• „Super lokalizacja. Miła obsługa. Dobre jedzenie.”

• „Obsługa, karta do parkingu, czystość, klimat dzięki lokalizacji”

• „Wspaniały hotel, rodzinna atmosfera, bardzo miły personel, absolutnie polecam!!! Z pewnością mogę stwierdzić, że nie był to mój ostatni pobyt w tym miejscu.”

• „It's exceptional but everything here we liked (niesamowite ale wszystko nam się podobało) 1. Friendly and easy going atmosphere (przyjazna I swobodna atmosfera) 2. Comfortable room with sea view (Komfortowy pokój z widokiem na morze) 3. Wide range and variety of tasty food (a wealth of food) / Bardzo bogaty wybór przeróżnych smacznych potraw 4. Every evening live piano music (codziennie wieczorny koncert fortepianowy) 5. Big indoor swimming pool (duży wewnętrzny basen) 6. Wellness and fitness zone. (Strefa saun i fitness) 7. The hotel is relatively new and it shows (Hotel jest stosunkowo nowy i to widac) 8. No problem with parking place (nie ma problemu z parkingiem)”

• „Polecam”

• „Lokalizacja”