3. Split-Dalmatia County – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

10,0

9,8

• Ocena dodana: 11 września 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Wszystko było dobrze. Brak uwag ;)

Bardzo mili gospodarze. Ugoscili nas bardzo rodzinnie. Miejsce parkingowe łatwo dostępne, pod obiektem, apartament bardzo czysty i komfortowy. Okolica cicha i spokojna.

• Ocena dodana: 8 września 2023

Nic

Bardzo ładny apartament, znakomita czystość i mili właściciele witający na wejściu

• Ocena dodana: 13 sierpnia 2023

Apartament z pięknym widokiem
    • Apartament

W zasadzie nic co właściciele mogliby zmienić, ale: dwie osoby będą mieszkać bardzo komfortowo, czterem mieszkającym na codzień w domu może być trochę ciasno (mały metraż) - jeżeli ktoś mieszka w bloku będzie ok. Szafa na ubrania zmieściła się tylko w jednym pokoju. Wjazd na parking jest trochę wymagający - ciasny rękaw, szczególnie, gdy stoją dwa samochody.

Apartament taki, jak na zdjęciach - mieszkanie na pierwszym piętrze, w wolnostojącym budynku. Piękny widok z tarasu. Właściciele bardzo mili - czekały na nas piwo i lemoniada. Kuchnia dobrze wyposażona - garnki, naczynia, patelnie - brakuje tylko kieliszków do wina. Łazienka i wszystkie pomieszczenia czyste. Wygodne łóżka. Sprawna i wyczyszczona klimatyzacja. Szybki internet. Apartament położony w dobrym miejscu - kilka minut do centrum i morza (powrót pod bardzo stromą górę bywa uciążliwy podczas upału - ale to norma w Makarskiej i w dużej części Chorwacji). Bardzo dziękujemy Gospodarzom za gościnę i prezenty.

• Ocena dodana: 21 lipca 2023

Rewelacja!
    • Apartament typu studio

Właściciele są niesamowici. Ciepło nas przywitali, dostaliśmy nawet pomidory z ogródka i zimne piwko po podróży ❤️ Zapewnili, że gdyby czegoś nam brakowało, mamy śmiało do nich pisać. Na wyposażeniu mieszkania jest wszystko, czego potrzeba. Szybkie wifi. W okolicy kilka sklepów i piekarnia. Zostaliśmy pożegnani miłym upominkiem. Polecam bardzo!

• Ocena dodana: 19 czerwca 2023

Miły pobyt
    • Apartament typu studio

Bardzo mili właściciele. Mieliśmy pozny przylot do zadaru wiec na miejscu byliśmy dopiero o północy mimo to wlasciciele czekało na nas z butelka wisniowki. Bardzo miło nas przywitali i pozegnali. Pokoj czysty i dobrze wyposażony do tego kuchnia na tarasie z parkingiem pod pokojem. Blisko do plazy kilka minut spaceru. Obok sklepy i bar. Na pewno wrocimy ze znajomymi w niedalekiej przyszłości.

• Ocena dodana: 18 czerwca 2023

• Apartament

Bardzo otwarci i komunikatywni właściciele. Miło nas przywitali doskonałą wiśniówką. W pokojach taka czystość, której inni hotelarze mogliby się uczyć. Bardzo dobrze zaopatrzony apartament. Wszystko to co w kuchni jest potrzebne. Nawet takie drobiazgi jak tarka, folia spożywcza czy wykałaczki. Możliwość zrobienia prania i wywieszenia na balkonie. Na balkonie znajdowały się lepsze meble wypoczynkowe niż na zdjęciach. Po kilku dniach dostaliśmy świeżą pościel i ręczniki. W prezencie otrzymaliśmy wino. Bardzo dziękujemy za świetne warunki i mile spędzony czas. Z przyjemnością będziemy Was polecać. Pozdrawiamy. Ela i Andrzej

• Ocena dodana: 25 września 2022

Najlepszy pobyt w Chorwacji ze wszystkich - EDYTA i Łukasz
    • Apartament typu studio

Nowoczesny obiekt. Pokoje bardzo czyste, łazienka czysta widać że obiekt jest świeżo co po remoncie. marmurowe schody, wszędzie płytki :) kuchnia z pełnym wyposażeniem - płyta, piekarnik, do dyspozycji pralka, odkurzacz, suszarka na pranie i do włosów. Do plaży/barów/straganów blisko - parę minut spacerek. sklep i restauracja za rogiem. parking na miejscu. Gospodarze wspaniali! Miłe przywitanie nalewką % umilanie pobytu - wymiana pościeli, ręczników, w razie potrzeby cieplejsza kołdra, wino własnej produkcji, owoce, upominek na pożegnanie. 10/10 Najbardziej udany wyjazd z dotychczasowych :)

• Ocena dodana: 19 września 2022

• Apartament typu studio

Bardzo mili gospodarze którzy przywitali nas nalewką. Bardzo czysty pokój. Fantastyczny taras z winoroślą i dobrze wyposażona kuchnia na świeżym powietrzu Samochód można postawić blisko pokoju Bardzo dobre wifi

• Ocena dodana: 14 września 2022

Polecamy !!
    • Apartament z 1 sypialnią

Przesympatyczni właściciele. Po długiej podróży czekała na nas zimna oranżada i piwo. Kontakt z właścicielami na bieżąco-czekali na nasz przyjazd. Na wyjazd dostaliśmy na pamiątkę magnesy ❤️ Apartament wyposażony we wszystko co potrzebne. Polecamy z całego serca !

• Ocena dodana: 2 września 2022

• Apartament typu studio

Wspaniali właściciele, pokój świetnie wyposażony, czyściutki, fajne balkony z widokiem na morze :). Warto jedynie pamiętać, że obiekt jest na wzgórzu więc wracając z plaży trzeba iść trochę pod górę. Ale dzięki temu mamy ciszę, spokój i piękne widoki. Auto bez problemu można zaparkować przy obiekcie ;).

• Ocena dodana: 24 sierpnia 2022

• Apartament typu studio

Bardzo mili gospodarze, bardzo ciepło nas powitali z pyszna nalewka 😃 równie ciepło nas porzegnali. Gorąco polecam

• Ocena dodana: 20 sierpnia 2022

• Apartament typu studio

Wspaniali gospodarze, polecam wszystkim obiekt!

• Ocena dodana: 25 lipca 2022

POLECAM :-)
    • Apartament z 1 sypialnią

dość stromy i ciasny podjazd trzeba uważać

super apartament - wyposażony idealnie, cena super, gospodarze super - bardzo miłe przywitanie i pożegnanie, klimatyzacja, ogólnodostępna pralka i odkurzacz, czysto i nowocześnie, darmowy parking.

• Ocena dodana: 12 lipca 2022

Pobyt bardzo udany
    • Apartament typu studio

Bardzo mili gospodarze,zawsze uśmiechnięci i pomocni. Apartament dobrze wyposażony i bardzo czysty 🙂 polecam !!!

• Ocena dodana: 10 lipca 2022

• Apartament

Pobyt był naprawdę wspaniały, Apartament jak i cały dom perfekcyjnie czysty, zaopatrzony we wszystkie potrzebne rzeczy. Gospodarze naprawdę wyjątkowi z wielkim sercem, przywitali Nas jak rodzinę co rzadko się zdarza,po tygodniowym pobycie, aż żal było wyjeżdżać, łezka w oku się kręciła...Serdeczność jaką okazywali jest nie do opisania🙂Z czystym sumieniem polecam!!

• Ocena dodana: 8 lipca 2022

• Apartament

Bardzo mili gospodarze, czyste pomieszczenia, super widoki z balkonu.

• Ocena dodana: 2 lipca 2022

Świetny apartament!

Nie znalazłam minusów.

Jestem oczarowana apartamentem. Wszystko czyściutkie, posprzątane. Mieliśmy pełne wyposażenie kuchni i pralni. Wszystko dokładnie tak jak na zdjęciach. Gospodarze bardzo miłe nas przywitali i pożegnali, byli pomocni i uprzejmi. Już planujemy tam powrót za rok 🙂 Polecam gorąco.

• Ocena dodana: 19 czerwca 2022

Polecam bardzo Blue house
    • Apartament typu studio

Gospodarze wspaniali, dużo gestów umilających pobyt i upominki na odjazd. Pokoje piekne jak na zdjęciach, wszystko jak nowe, praktyczne. Polecam bardzo

• Ocena dodana: 19 czerwca 2022

Wspanialy pobyt.
    • Apartament z 1 sypialnią

Gospodarze wspaniali, z otwartym sercem i radością nas gościli. Przywitali czestujac nalewka i lemoniadą, dużo gestów umilających pobyt i upominki na odjazd. Pokoje czyściutkie, piekne jak na zdjęciach, wszystko jak nowe, praktyczne wyposażenie kuchni i pomieszeczeń. Polecam bardzo.

• Ocena dodana: 21 września 2021

Makarska ... i wszystko jasne ;-)
    • Apartament

Makarska jest przepiękna. To miejsce gdzie góry witają się z morzem. Gospodarze obiektu, wspaniali ludzie, bardzo gorąco nas przyjęli. Zapewnili wszystko co potrzebne na czas pobytu. Żal było wyjeżdżać. Sam apartament bardzo czyściutki, wyposażony w to co potrzebne, okoliczności przyrody zapierają dech w piersiach. Jeśli ktoś lubi góry to jest to miejsce którego szukał.

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 13 lipca 2021