3. Istria – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

8,2

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2023

Bardzo udane rodzinne wakacje
    • Apartament typu Classic (3+2)

W apartamentach położonych blisko basenu bywa głośno

Czystość ośrodka i apartamentów Udogodnienia dla dzieci, restauracje, sklepy, basen.

• Ocena dodana: 26 sierpnia 2023

Bardzo słoneczny i udany pobyt w pięknym miejscu.
    • Apartament typu Classic (3+2)

Czasami wieczorami muzyka z barów, puszczana przez inne wypoczywające osoby, zakłócała odpoczynek, sen. Jak w barach, muzyka i śpiewy cichły ok godziny 23:00, tak imprezowicze, śpiewali do późnych godzin nocnych. Szkoda, bo generalnie miejsce jest ciche i idealne na wypoczynek z dziećmi.

Można wykupić wyżywienie (śniadanie, późny obiad) w restauracji, która znajduje się na terenie ośrodka. Na terenie ośrodka, znajduje się piekarnia, sklep, punkty oferujące bardzo dobre lody, restauracje, bary. Dużo zielonych terenów, atrakcji dla młodszych dzieci. Jest też basen ze słoną wodą. Na terenie ośrodka jest czysto. Na plaży bez problemu można było znaleźć miejsce do leżenia (zarówno w cieniu, jak i w pełnym słońcu). Leżak na plaży płatny 5 EUR za cały dzień. Kuchnia w apartamencie była w pełni wyposażona, jednak meble kuchenne wymagałyby wymiany. Bardzo fajne zielone i rozległe tereny do spacerowania. Darmowe wifi w apartamencie.

• Ocena dodana: 9 sierpnia 2023

Pobyt uważam za bardzo udany.
    • Apartament typu Classic (3+2)

Ośrodek naruszył juz ząb czasu i należałoby trochę zainwestować w odnowienie lokali. Prace porządkowe z użyciem głośnego sprzętu zaczynają się od 6.00 rano. To bardzo przeszkadza. Ośrodek pośród drzew to rewelacyjny pomysł i uatrakcyjnia pobyt, ale to też obowiązek dla obsługi. Spadające liście i igly trzeba zrniatać z dachu. Podczas deszczu zalało nam balkon bo rynny były zapchane. Las to także mrowki. Trzeba pamiętać o częstym zamiataniu. Zapomnisz o najmniejszym okruszku jedzenia to za godzinę masz juz mnóstwo mrówek. Warto aby manager ekip sprzątających czasami zarządził generalne czyszczenie wolnych lokali.

Lokalizacja super. Plaże do wyboru. Dużo przestrzeni. Brak problemów z parkowaniem. Dużo atrakcji dla dzieci (wszystkie dodatkowo płatne). Dogodny dojazd i dojście do miasta Umag. Klimatyzacja doskonale daje radę nawet w upalne dni.

• Ocena dodana: 13 czerwca 2023

• Apartament typu Classic (3+2)

Hałas związany z budową nowego obiektu w pobliżu. Ciężko o wolne miejsce parkingowe.

Wspaniała lokalizacja, sklep i restauracje na miejscu.

• Ocena dodana: 28 maja 2023

Dobry wybór.
    • Apartament typu Superior (4+2)

Mrówki, które "zaatakowały" nasz domek. Zdjęcia obiektu zamieszczone w Booking.com pochodzą sprzed kilku lat (tuż po remoncie). Teraz obiekt jest nieco zużyty ale czysty.

Super lokalizacja, blisko pięknej kamienistej / żwirowej plaży. Mnóstwo leżaków do dyspozycji (w maju przed sezonem za darmo). Restauracje i beach bary w zasięgu ręki.

• Ocena dodana: 25 maja 2023

• Apartament typu Premium (5+2)

Czysto. Miły personel. Bliskość do morza. Możliwość wyboru wypoczynku dowolna. Boiska,korty i wiele innych atrakcji. Dobre miejsce wypadowe na Włochy i Słowenię. Polecam.

• Ocena dodana: 15 maja 2023

Pobyt bardzo udany. Dopisała pogoda - było ciepło i słonecznie, chociaż woda w morzu jeszcze zimna.
    • Apartament typu Superior (4+2)

W apartamencie była maleńka lodówka, problemem było zmieścić prowiant dla 5 osób, o schładzaniu napojów nie było nawet mowy. Dodatkowo brak zamrazarnika uniemożliwiał robienie lodu do napojów.

Bylismy w maju. Mieliśmy apartament z pięknym tarasem z widokiem na morze. Leżaki przy plaży i przy basenie były dostępne, bezpłatne. W pobliżu liczne knajpki, restauracje i sklep spożywczy na terenie obiektu.

• Ocena dodana: 15 maja 2023

• Apartament typu Classic (3+2)

Brak informacji o dodatkowej opłacie za pobyt psa. Przez telefon recepcjonista wspomniał że cena z booking jest cena ostateczna. Jak się okazało, musieliśmy dopłacic 16 euro za dzień pobytu psa... Może jeszcze jedną rzeczą był brak możliwości zostawienia plakietki "nie przeszkadzać", bo właśnie jak musieliśmy zostawic psa nawet na 10 minut, to widzieliśmy w okolicy sprzątaczki, a nie wiem jak pies zachowałby się akurat do nich.

Tak naprawdę to zakwaterowano nas w innym, dużo droższym miejscy, ale jestem w stanie uwierzyć że podobne warunki są w apartamentach. Właściwie wszystko było super, na plus był każdy aspekt pobytu poza jednym dużym mankamentem.

• Ocena dodana: 11 maja 2023

Generalnie fajne miejsce
    • Apartament typu Superior (4+2)

Mrówki w naszych pomieszczeniach.

Lokalizacja i organizacja ośrodka, czystość wody.

• Ocena dodana: 8 maja 2023

• Apartament typu Superior (4+2)

Apartamenty (Superior) wymagają odświeżenia gdyż widać po nich ślady zużycia.

Bardzo rozległy teren ośrodka, blisko centrum i plaży, z doskonałą infrastrukturą.

• Ocena dodana: 27 września 2022

• Apartament typu Classic (2+2)

Blisko do plaży, bezpłatne leżaki, wiele restauracji i barów do wyboru.

• Ocena dodana: 8 września 2022

Jedzenie, drogo

Wybrzeże basen

• Ocena dodana: 7 sierpnia 2022

dużo restauracji na terenie obiektu, leżaki i parasole dodatkowo płatne.

obiekt wymaga remontu

codziennie wymieniane ręczniki, bliskość morza, dno piaszczyste 2 m od brzegu, dużo drzew

• Ocena dodana: 31 lipca 2022

Bez głośnej muzki byłoby OK
    • Apartament typu Classic (3+2)

Głośna muzyka do 4-5 rano, potem codziennie od 7 jeździły maszyny sprzątające i kosiarki. jak tu odpoczywać? muzyka powinna być max do 24- tej.

lokalizacja i przestrzeń

• Ocena dodana: 29 czerwca 2022

• Apartament typu Premium (5+2)

W informacji jest podane, że na miejscu jest grill, niestety nie jest napisane, że trzeba przyjechać ze swoim rusztem, ponieważ grille ich nie posiadają oraz recepcja nie ma na stanie do wypożyczenia, a w okolicznych sklepach nie da się dokupić. Większość osób rozstawiało swoje grille zakupione w sklepie na terenie ośrodka. Brakło informacji, aby wyposażyć się jeżeli chce się korzystać.

Wspaniałe miejsce do wypoczywania z rodziną i małymi dziećmi, ogromny ogrodzony teren pozwala dzieciom na swobodne przemieszczanie się. Wiele atrakcji i zorganizowanych zajęć, bardzo miła i sympatyczna obsługa, wszystko czego potrzeba znajduje się na miejscu, więc można przez cały pobyt nie opuszczać ośrodka. Różnorodne restauracje, place zabaw, basen, plaża, wszystko na plus.

• Ocena dodana: 21 maja 2022

Pobyt udany
    • Apartament typu Classic (2+2)

Apartament który zajmowaliśmy miał już kilka-kilkanaście lat , troszeczkę nadszarpnięty zębem czasu , choć należy uczciwie przyznać ze zadbany , czysty i na bierząco wykonane w nim naprawy

obiekt wyjątkowo zadbany , w maju leżaki przy basenie i morzu bezpłatne , stosunkowo blisko miasta Umag , można dojść wybrzeżem , apartament dobrze wyposażony

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 24 września 2021

Pierwszy raz spędziliśmy wakacje po raz drugi w tym samym miejscu. Pewnie jeszcze kiedyś wrócimy :)
    • Apartament typu Premium (5+2)

Wodny plac zabaw jest już poważnie zużyty. Względem roku ubiegłego (byliśmy w tym samym kompleksie) zakres sprzątania apartamentu uległ pogorszeniu.

Najlepsza lokalizacja w jakiej byliśmy względem odległości do morza/plaży/widoku na morze. Mieliśmy ok 100 m z tarasu na parterze do plaży także siedząc na tarasie czuliśmy się niemal lepiej niż na brzegu. Dla nas to optimum, żeby dzieci nie miały za blisko i nie zdążyły dobiec do morza bez naszej wiedzy:) W okolicy sporo dostępnych aktywności/rozrywek. Dobra infrastruktura.

• Ocena dodana: 18 września 2021

• Apartament typu Classic (2+2)

Standard apartamentu niestety nie pokrywał się z oczekiwaniami. Wykupiliśmy pięcioosobowy apartament z założeniem ze będziemy mieszkali w 3 osoby. Tak się złożyło, że ostatecznie w apartamencie mieszkały 2 osoby. I całe szczęście bo inaczej byłoby ciężko.

Zdecydowanie najlepsza jest lokalizacja obiektu i pogoda.

• Ocena dodana: 16 września 2021

• Apartament typu Classic (3+2)

Apartament byl dwupoziomowy i niezabezpieczone schody przy małych dzieciach byly utrudnieniem.

Super okolica i atrakcje dla dzieci.

• Ocena dodana: 3 września 2021

ogólnie wszystko ok
    • Apartament typu Superior (4+2)

bardzo słabe i ubogie wyposażenie kuchni , brak czajnika , zużyta deska do krojenia

obsługa sprzątająca apartamenty super, panie bardzo dbały o nas. położenie ośrodka i różnorodność plaż i basenów

• Ocena dodana: 23 sierpnia 2021

UWAGA - cena na podana była w euro, a na miejscu podają w kn i przeliczają po niekorzystnym kursie.
    • Apartament typu Superior (4+2)

Cena na Bookingu podana była w euro (wyraźnie!), a w Recepcji Pani podała cenę w kunach i tak sprytnie przeliczyła, że okazało sie o 80 Euro drożej. Zapłaciłem w kn.

Pozytywnie, ale nieprzebrane tłumy ludzi z dziećmi. Odradzam ceniącym ciszę i spokój.

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 26 maja 2021

- apartamenty wymagają "odświeżenia",

- Tereny zielone, infrastruktura

Pobyt: maj 2021

• Ocena dodana: 4 maja 2021

• Apartament typu Classic (2+2)

Bardzo fajny kompleks blisko Umagu. Byliśmy w maju więc nie było ludzi ale basen był czynny. Meldowaliśmy się o 01.00 w nocy ale nie było problemów. Apartament codziennie sprzątany Dobra cena

Pobyt: maj 2021

• Ocena dodana: 6 lipca 2023

Wspaniałe miejsce. Polecam serdecznie!
    • Apartament typu Classic (3+2)

Troche można popracowac nad szczegółami w apartamencie np jakość mebli kuchennych.

To nasz drugi pobyt w tym miejscu. Wspaniałe miejsce, z jednej strony zatoczka i plaża z kamykami na której sa dostępne leżaki i parasolki. Z drugiej cudowny basen z woda morska z widokiem na morze. Komfortowe apartamenty z aneksem kuchennym dobrze wyposażonym tzn naczynia, kubki, szklanki, kieliszki, garnki jeśli ktoś chciałny gotować w czasie pobytu. Codzienna wymiana ręczników. Papier toaletowy, żel pod prysznic, worki na śmieci dostarczane wg potrzeb. Sprzątanie apartamentu we własnym zakresie dostępne mop, wiadro itp.