Umag Riviera Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja”

• „Pobyt bardzo udany, wszystko ok. wszystko dostępne na miejscu plac zabaw,basen, park linowy,restauracja,piekarnia. Cisza i spokój. Łazienki czyste, codziennie sprzatane. Polecam!”

• „Bliskość morza, dobre urozmaicone posiłki.”

• „Bardzo dobry personel. Jedzenie na wysokim poziomie. Świetne położenie. Idealny wyjazd dla lubiących sport. Przede wszystkim tenis.”

• „Jesteśmy po raz drugi, pobyt doskonały. Mam problemy z kręgosłupem więc jakość materaca jest ważna. Jest bdb. Internet doskonały - mogłam pracować bez najmniejszego problemu. Piękny widok na morze. Personel super miły. Fajne spa - duży plus za jabłka, wodę i herbatę. Przy kolacji dobrej jakości wino.”

• „Wszędzie blisko , ogólnie oceniam obiekt bardzo dobrze”

• „W hotelu spędziliśmy 6 nocy w majówkę 2024. Dwoje dorosłych i 11 letnie dziecko. Zarezerwowałam pokój typu Classic z balkonem – od strony parku i obawiałam się, że może być dla nas za mały. Okazało się jednak, że bez dodatkowych opłat zakwaterowano nas w przestronnym pokoju z podwójnym łóżkiem małżeńskim, dodatkową kanapą, dostawką i bardzo dużym tarasem na 4 piętrze (winda), w jednym z trzech budynków zlokalizowanych w parku koło hotelu. Pokój przewyższył nasze oczekiwania. Wyżywienie też super. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nigdy niczego nie brakowało. Mieliśmy opcję ze śniadaniem i obiadokolacją. Polecam z uwagi, iż ceny w okolicznych restauracjach są dość wysokie. Parking hotelowy jest płatny 1,5 euro za dzień. Jest duży ale zdarza się, że trzeba kawałek podejść, gdyż miejsca przy budynkach hotelowych są zajęte. Dla nas nie był to problem, cena też raczej symboliczna. W okresie, w którym byliśmy, w hotelu było bardzo mało Polaków. Spotkaliśmy dosłownie 2-3 rodziny. 85% gości to Słoweńcy, którzy też w tym czasie mają swoje święto narodowe i ferie w szkole. Okolica pozytywnie nas zaskoczyła. Dużo zieleni. Blisko do morza. Ścieżki rowerowe, chodniki. Do Umagu można dojść chodnikiem wzdłuż drogi lub deptakiem wzdłuż wybrzeża.”

• „Śniadania i obiadokolacje bardzo urozmajcone, smaczne”

• „Hotel położony nad morzem, urządzony w bardzo schludnym, nowoczesnym stylu. Pokój bardzo przestronny, z widokiem na morze i baseny hotelowe. Bardzo szeroki wybór jedzenia w restauracji hotelowej na śniadaniach i obiadokolacjach. Dla kierowców samochodów elektrycznych 2 bardzo dobrze położone miejsca do ładowania rozliczane na bardzo korzystnych warunkach, szczególnie przy dłuższym pobycie.”

• „Jedzenie, blisko plaży, obsługa”

5 Najlepszych Hoteli w regionie Umag Riviera