Umag Riviera Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo czyste pokoje, bardzo przestronnie. Krotki pobyt mieliśmy w Umag bo tylko 4 dni ale udany wyjazd. Polecamy to miejsce.”

• „- świetna lokalizacja - szybkie zameldowanie i wymeldowanie - duże mieszkanie, duża łazienka i pokoje - kuchnia gdzie można sobie gotować spędziliśmy tam tylko jedną noc, ciężko coś więcej powiedzieć”

• Apartments Nina Ocena: 8

„Dobra lokalizacja. Mili i pomocni właściciele.”

• Casa Rocco Ocena: 10

„Klimatyczny domek z ogrodem. W ogrodzie kanapy do siedzenia i leżenia, miejsce do grillowania. Cisza, blisko morza. Blisko sklep. Bardzo dobre miejsce na wyjazd z psami. Na pewno wrócimy.”

• „Super plaże i widoki.”

• Apartmani Vesna Ocena: 10

„Super 🤩 wszystko”

• „Mieszkałem w 5037. Blisko do małego basenu. W majówkę było cicho i spokojnie. Dostępny mini aquapark. Reszta atrakcji wyglądająca bardzo interesująco była jeszcze nieczynna.”

• Apartments Alen Ocena: 7

„Miejsce dla ceniących spokój i ciszę (w maju). Kilkanaście kroków do Adriatyku widocznego z balkonu! (Kamienisty brzeg, bardzo nieprzyjemny dla stóp i utrzymania równowagi. Parking przy budynku.”

• „Doskonale wypasazony było czysto lokalizacja świetna wszędzie blisko.”

• „Genialna lokalizacja i bardzo przyjemny, przestronny apartament! Rewelacyjna restauracja! Z przyjemnością wrócę, a znajomym już polecam....”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Umag Riviera

na podstawie 53 815 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com