3. Istria – opinie o hotelach
  4. Savudrija – opinie o hotelu
Chorwacja Savudrija Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Genialna lokalizacja i bardzo przyjemny, przestronny apartament! Rewelacyjna restauracja! Z przyjemnością wrócę, a znajomym już polecam....”

• Villa Ancora Ocena: 9,2

„Sypialnia i udogodnienia związane z kuchnią i wyposażeniem. Duże łóżko pomieści także i małe dziecko, a także cisza i spokój ale to dzięki temu, że jest przed sezonem. Obsługa miła i pomocna. Blisko do plaży - jest skrót do plaży kamienistej. Warto mieć buty gumowe. Woda bardzo czysta. Polecam”

• „Lokalizacja - dla odpoczynku od zgiełku i tłumów - super. Dostęp do wszystkich atrakcji obiektu - tenis, boiska. Pole golfowe po sąsiadku plus za dodatkowy rabat.”

• „Bardzo polecam!!! Namiot położony w zadrzewwionym terenie, z bliskim dostępem do morza. Świetna lokalizacja na eksplorowanie Istrii oraz Slowenii. Na terenia pola jesy sklepik z codzienna dostawa pieczywa (nawet w świeta i niedziele). Kuchnia w pełni wyposażona. Nasze dzieci byly wniebowziete”

• „Lokalizacja”

• Resort Zatišje Ocena: 7,5

„Świetna lokalizacja, blisko morza. Bardzo miła obsługa, wygodny pokój, czysto. Taras przed pokojem. Szybki proces rezerwacji (na miejscu).”

• „Wygodny, czysty, dobrze wyposażony apartament w spokojnej okolicy. Blisko do plaży. Dobry kontakt z właścicielką.”

• „Świetna lokalizacja, cisza, spokój. Atrakcyjna cena 😊”

• „Bardzo dobra lokalizacja.”

30 najlepszych hoteli w mieście Savudrija