3. Dubrovnik-Neretva County – opinie o hotelach

10,0

10,0

• Ocena dodana: 14 maja 2024

• Apartament z 1 sypialnią i tarasem z widokiem na morze

Czysty, przestronny apartament. Kuchnia w pełni wyposażona. Wyjście bezpośrednio na plażę. Cicha spokojna okolica. Gospodarze bardzo mili.

• Ocena dodana: 3 października 2023

Mili gospodarze. Poczęstunek na powitanie i wyprawka przy odjeździe - wino i migdały.
    • Apartament z 1 sypialnią i tarasem z widokiem na morze

Fajne miejsce na wypoczynek ,cisza, szum morza, piękny widok z balkonu. Małe trzęsienie ziemi w gratisie.

• Ocena dodana: 23 września 2023

Miejsce zdecodowanie godne polecenia! Idealne na wakacyjny pobyt z rodziną.

Brak uwag.

Villa Dorida zdecydowanie zasługuje na ocenę 10! Obiekt kompleksowo wyposażony, we wszystkie elementy niezbędne w trakcie wakacyjnego pobytu (łącznie z drobnymi akcesoriami kuchennymi czy ręcznikami). Właściciele bardzo przyjaźni i pozytywnie nastawieni. Bez problemu nawiązaliśmy kontakt w języku angielskim (co w Chorwacji nie jest takie oczywiste). Fantastyczna lokalizacja: bezpośrednio przy plaży, w cichej i spokojnej miejscowości. W sąsiedztwie także dwie restauracje i sklep spożywczy. Swobodny dostęp do leżaków (zacienione miejsce przy plaży). @Drodzy Gospodarcze, dziękujemy za miły pobyt i sympatyczne gesty z lokalnymi specjałami! @Frank, dziękujemy za towarzystwo i rozmowy na plaży!

• Ocena dodana: 10 września 2023

• Apartament z 1 sypialnią i tarasem z widokiem na morze

Wspaniali gospodarze ,wspaniały apartament,wspaniałe miejsce ,wspaniały wypoczynek.Można z tego miejsca zwiedzać całą Południową Dalmację. Byliśmy bardzo zadowoleni,jeszcze raz chcieliśmy podziękować za gościnność .

• Ocena dodana: 13 sierpnia 2023

• Apartament z 1 sypialnią i tarasem z widokiem na morze

Absolutnie wszystko przewyższyło moje oczekiwania. Począwszy od niespodziewanego poczęstunku na powitanie, co było zbawieniem po długiej podróży. Gospodarze przesympatyczni i bardzo pomocni. W mieszkaniu było dosłownie wszystko! Od ręczników papierowych po bardzo dobrze wyposażona kuchnię. Mieszkanie jak i cały obiekt bardzo czysty i zadbany. Wychodziło się z obiektu bezpośrednio na plażę. Do dyspozycji mieliśmy leżaki, rzeczy do pływania dla dzieci, kajak, deski itd. Obok znajdowała się restauracja w której można zjeść smaczne posiłki. Widok z apartamentu niezapomniany. Bardzo polecam dla rodzin z dziećmi:). Ślicznie dziękujemy za mega gościnę:) ps dzieci już tęsknią za żółwiami

• Ocena dodana: 19 września 2022

Rewelacja!
    • Apartament z 1 sypialnią i tarasem z widokiem na morze

Super położenie przy samej plaży z prywatnymi leżakami w zacienionym miejscu. Zapewnione miejsce parkingowe z bezproblemowym wyjazdem. Widok z balkonu rewelacyjny. Doskonałe miejsce wypadowe do zwiedzanie południowych części Chorwacji. Gościnność gospodarzy przewyższa nasze wszelkie doświadczenia. Powitalny talerz pysznych lokalnych wędlin i serów, zimne piwo w lodówce, świeże pieczywo.... Na pożegnanie butelka świetnego wina i słodycze. Dziękujemy za tak wspaniałe przyjęcie!

• Ocena dodana: 30 września 2021

• Apartament z 1 sypialnią i tarasem z widokiem na morze

Cisza, spokój, bardzo życzliwi gospodarze, którzy przygotowali powitalny poczęstunek. Na pożegnanie podano nam obiad przygotowany przez gospodarzy. Apartament czysty, wygodny, tuż nad wodą. Do dyspozycji gości leżaki, kajaki, deski. Piękna okolica skąd można robić wycieczki do leżących stosunkowo niedaleko ciekawych miejsc, np. Dubrownik, delta Neretwy, Bośnia z Medżugorie i Mostarem. Cudowne zachody słońca…

• Ocena dodana: 23 września 2021

Miejscówka prawie idealna na wypoczynek :))
    • Apartament z 1 sypialnią i tarasem z widokiem na morze

Obok jest restauracja, z której muzyka nie przeszkadza , bo spokojna i dość cicha , ale jest miejscem spotkań miejscowej ludności od rana do północy , a Chorwaci są za głośni, nawet w czasie zwykłej rozmowy, to trochę przeszkadza i na plaży i w apartamencie :( Trochę za mało programów tv

Bardzo dobra lokalizacja tuż przy plaży , z ładnym widokiem , w centrum , do sklepu blisko ( mały , ale dobrze zaopatrzony), apartament przestronny , bardzo dobrze wyposażony, a na dodatek bez ograniczeń można korzystać z wystawionych na korytarzu ręczników (również plażowych), ścierek kuch., papieru toalet., żelazka i innych , a w razie potrzeby gospodyni jeszcze służy pomocą :) Plaża mała, parking z tyłu budynku z rezerwowanymi miejscami :), dojazd łatwy bezpośrednio na parking :) Gospodarze bardzo mili , rozpieszczają swoich gości smakołykami i prezenatami pożegnalnymi :))

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2021

Polecamy wszystkim którzy chcą odpocząć z dala od zgiełku i pozwiedzać przepiękne okolice.

wszystko było super

Przede wszystkim fantastyczni właściciele : Jasmina i Mile, którzy dbali o nas przez cały pobyt. Przywitali nas po długiej podróży pysznym poczęstunkiem. Tak samo nas pożegnali. Był to bardzo miły gest z ich strony. W trakcie pobytu przynosili różne owoce, ciasta domowej roboty. Są to bardzo gościnni ludzie. Nie spotkaliśmy nigdy tak dobrych gospodarzy. Apartament jest bardzo dobrze wyposażony i zgodny z opisem. Do dyspozycji gości są deski i kajaki do pływania oraz leżaki pod drzewami. Jasmina zadbała również o ręczniki na plaże. Mogliśmy w każdej chwili wymienić je, gdyż były one dostępne na korytarzu .Można też skorzystać z grilla. Apartament jest nad samym morzem. Plaża jest mała. Woda bardzo czysta. Widoki z balkonu są przepiękne. Przy willi są dwie restauracje i jeden sklep. Z tej miejscowości jest blisko do Dubrovnika, Ston, Bośni, Makarskiej oraz na półwysep Pelješac ,plaże Duba Pelješka

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 13 lipca 2021

Jestem baaardzo zadowolona
    • Apartament z 1 sypialnią i tarasem z widokiem na morze

Fantastyczne miejsce, przemili i pomocni właściciele którzy zaskoczyli nas poczęstunkiem, widoki takie że dech zapiera, cisza i spokój

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 10 lipca 2021

Rewelacja
    • Apartament z 1 sypialnią i tarasem z widokiem na morze

Obiekt usytuowany nad samym morzem. Łatwy dojazd. Idealny dla rodzin z dziećmi. Wyjście z budynku prosto na plażę. Blisko do sklepu, bankomatu, restauracji. Apartament w pełni wyposażony, bardzo czysty z widokiem na morze. Gospodarze przesympatyczni, pomocni i bardzo gościnni. Przy apartamencie dostępne są dmuchańce do wody, sprzęty do pływania, ręczniki na plażę oraz leżaki. Szczerze polecam.

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 28 lipca 2022