3. Dubrovnik-Neretva County – opinie o hotelach
  4. Komarna – opinie o hotelu
Chorwacja Komarna Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Apartament wyjątkowy i bardzo dobrze wyposażony. Pani Gospodarz bardzo miła i pomocna, wyjątkowo gościnna. W lodówce czekała na Nas niespodzianka co po podrózÿ jest bardzo miłe.”

„Wszystko było idealne.”

• „Apartament ze wspaniałym tarasem i widokiem, bardzo przestronny dla całej rodziny, świetnie wyposażony we wszystko czego potrzeba, z prywatnym zejściem na plażę a do tego bardzo mili, troskliwi i pomocni właściciele:)”

• „Czysty, przestronny apartament. Kuchnia w pełni wyposażona. Wyjście bezpośrednio na plażę. Cicha spokojna okolica. Gospodarze bardzo mili.”

• Holiday Home Ocena: 8,6

„Ładna okolica, sympatyczny gospodarz. Polecam serdecznie. Udany urlop. :)”

• „Super miejsce. Pani Julia bardzo sympatyczna, zostawiała owoce, ciasta. Naprawdę bardzo polecam!!!”

• „Przemiła osoba zarządzająca wszystko zgodnie z opisem plus niespodzianka Polecam bardzo ten obiekt”

• Holiday Home Ocena: 8,6

„Świetna lokalizacja. Doskonały punkt wypadowy dla chcących pozwiedzać okolice i wypuścić się ciut dalej (najlepiej mieć własny środek transportu). Blisko plaża. Sklepik, bary. Piękny widok. Poza sezonem (byliśmy w lutym) dodatkowa zaleta - mało ludzi, cisza i spokój... Polecam!”

• Apartmani Komarna Ocena: 9,1

„Piękny widok na morze i na Most Pelješac. Apartament czysty, łóżka wygodne oraz duży balkon. Z całego serca polecam.”

10 najlepszych hoteli w mieście Komarna