2. Węgry – opinie o hotelach
  3. Borsod-Abauj-Zemplen – opinie o hotelach
  4. Aggtelek – opinie o hotelu
Węgry Aggtelek Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo dobra lokalizacja. Blisko centrum Aggtelek ale panowała cisza i spokój. Bardzo mili właściciele, pomocni w wielu kwestiach. świetna baza wypadowa na kras słowacko węgierski. śniadania niedrogie i dobre. Pokój i cały obiekt był bardzo czysty. Standard był taki jak oczekiwaliśmy. Niezbyt wysoki ale stosunek jakość cena to 10/10.”

• Panoráma Üdülő Ocena: 8,9

„Bardzo dobra lokalizacja. Nie był to hotel 4-gwiazdkowy ale w obiekcie bardzo czysto. Podróżowaliśmy z psami, bardzo nam zależało na miejscu, gdzie będą mile widziane i tak było. Dodatkowo nie było za nie żadnych opłat. Byliśmy w październiku, chłodne dni - czekał na nas ciepły, ogrzany pokój i gospodarz z palinką. Do dyspozycji kuchnia w której niczego nie brakowało, łazienki na korytarzu. Styl odrestaurowanego schroniska młodzieżowego, ale za to świetna cena. Polecam.”

• Panoráma Üdülő Ocena: 8,9

„Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna, parking, taras , wyposażona kuchnia.stosunek ceny do jakości rewelacyjny”

• „Parking bezpłatny przy płocie budynku. Duży stół w jadalni. Kawiarka, ekspres do kawy. Miła Pani właścicielka. Choć trudno było się porozumieć, to oprowadziła nas po gospodarstwie, pokazała stół do ping ponga i piłkarzyki.”

5 najlepszych hoteli w mieście Aggtelek

na podstawie 594 opinii na Booking.com