2. Mađarska: recenzije hotela
  3. Csongrád: recenzije hotela
  4. Ralma: recenzije hotela
Mađarska Ralma Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Pataki House Prosječna ocjena: 8,5

„Apartman je na izuzetno tihom mestu. Čisto, kreveti udobni. Cena smeštaja je precenjena. Nismo imali nikakav problem oko ključa. Apartman je dalje od banje. Autom se brzo stiže, ali za pešačenje je ipak daleko.”

• Colosseum Hotel Prosječna ocjena: 9,3

„Lokacija i osoblje”

• Jázmin Apartmanok Prosječna ocjena: 7,7

„Apartman je veoma blizu banje.”

• Rozmaring Apartmanház Prosječna ocjena: 9,8

„Apartman se nalazi na dobroj lokaciji, nekoliko minuta hoda do banje, ima parking u dvorištu, lepo je opremljen, sve je novo i izuzetno čisto. Za svaku pohvalu.”

• Írisz Apartmanház Prosječna ocjena: 9,3

„Osim izvrsne čistoće u apartmanu, posebno ističem udobnost kreveta.”

• Elixír Medical Wellness Hotel Prosječna ocjena: 9,1

„Savršena lokacija hotela. Spojen sa svim bazenima, pa nema potrebe za izlaskom van kompleksa, sto je posebno vazno u zimskim mesecima. Sobe su udobne i prostrane, imaju namestaj prilagodjen potrebama gosta. Kreveti jako udobni. Posteljina mirise na čisto.Terasa je jako simpaticna, kupatilo ima prozor i radijator na kome se mogu brzo osusiti peskiri.Hrana je vrlo ukusna i sveze spremljena. Jako, jako ljubazno i vredno osoblje koje bukvalno "leti "po hotelu, cineci boravak u njemu prijatnim . Uvek bi se vratila.”

• Rozmaring Apartmanház Prosječna ocjena: 9,8

„Izuzetno cist objekat na 5 min od banje”

• Klaudia Vendégház Prosječna ocjena: 9,6

„Sve je vrlo dobro. Ispunili su moja očekivanja. Lokacija je super . Vlasnici su predusretljivi.”

• Klaudia Vendégház Prosječna ocjena: 9,6

„Objekat je jako lep i nalazi se na oko 100 m od bazena i banjskog kompleksa. Ima mogućnost ostavljanja automobila u samom dvorištu ispod terase od apartmana. Sve pohvale i za objekat i za gazdu.”

• Lak6 Apartment Prosječna ocjena: 9,6

„Prema dogovoru, docekao nas je ljubazni Zoltan, bez obzira sto je vec bilo jako kasno. Zao mi je sto smo bukirali samo jednu noc na proputovanju, ovde mozete provesti citav godisnji odmor, bez razmisljanja! Preporuka!”

20 najboljih hotela u gradu 'Ralma'

na temelju 5.894 recenzija hotela na Booking.com-u