2. Węgry – opinie o hotelach
  4. Nagymaros – opinie o hotelu
Węgry Nagymaros Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Widok”

• Woodpecker Ocena: 10

„Gospodarz był bardzo miły i bardzo dobrze mówił po angielsku. Wszystkie udogodnienia tj. rowery elektryczne, sauna, jacuzzi, grill - wliczone były w cenę. Z domku i jacuzzi roztacza się piękny widok na wzgórze z zamkiem. Gospodarze zadbali o wszelkie detale, w łazience oprócz standardowych kosmetyków była także pasta do zębów, w sypialni oprócz ręczników - dwa szlafroki, w kuchni pełne wyposażenie, różne przyprawy, musztarda, ketchup, olej, cukier etc.”

• Hársliget Apartman Ocena: 9,8

„Miejsce jest wyjątkowe i wspaniałe. W apartamencie są wszystkie udogodnienia. Jest wszystko, czego potrzeba, by odpocząć i aktywnie spędzić czas. Wyposażenie apartamentu zaplanowane jest z największą precyzją, zarówno dla tych, którzy chcą upichcić coś na miejscu, lub po prostu korzystać z doskonale położonego miejsca, ze wspaniałym widokiem. Gorąco polecam wszystkim tutaj pobyt. Na pewno tu wrócę z gronem przyjaciół.”

• „Bardzo klimatyczne. Polecam!”

• „Tak jak w opisie i na zdjęciach. Fajna okolica aczkolwiek nie korzystaliśmy bo była to nasza baza wypadowa na Hungaroring. Bardzo klimatyczne i świetnie utrzymane miejsce, Parking za bramą dla 2 aut. Jest też wifi czego zabrakło w opisie. Wino na powitanie i polska flaga na domku, świetny akcent :)”

10 najlepszych hoteli w mieście Nagymaros

na podstawie 848 opinii na Booking.com