2. Węgry – opinie o hotelach
  3. Gyor-Moson-Sopron – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Mosonmagyaróvár – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Węgry Mosonmagyaróvár Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Lucsony Apartman Ocena: 8,5

„Świetna lokalizacja. Czystość, wyposażenie.”

• Ecoappartment Ocena: 9

„Klimatyzacja w pokoju,wygodne łóżka, lodówka,mikrofalówka,kuchnia elektryczna,piekarnik,tv. Lokalizacja w samym centrum.Sklep, restauracja w pobliżu.Parking przy apartamencie. Idealne miejsce na odpoczynek przed dalszą podróżą.Polecam.”

• Ecoappartment 2 Ocena: 9,1

„Spędziliśmy 1 noc w drodze do Chorwacji. Lokalizacja idealna- blisko trasy i blisko do miasteczka, które jest absolutnie urocze. Warto wybrać się na niespieszny spacer i pobliskie termy. Mieszkanie wygodne, czyste i zawiera potrzebne udogodnienia. Kontakt z właścicielem bardzo dobry, umożliwiono nam zameldowanie przed godziną rozpoczęcia doby hotelowej. Stosunek jakości do ceny wypada bardzo dobrze.”

• N-Apartman Central Ocena: 9,1

„Wszystko było doskonale lokalizacja mieszkanie Gospodyni”

• Eco-Stúdió Ocena: 9,4

„Bardzo miła Pani, która przywitała nas na miejscu by przekazać klucze i opowiedziała o atrakcjach w najbliższej okolicy. Bardzo urokliwe miasteczko po drodze do Chorwacji. W mieszkaniu czysto, mimo że w centrum miasteczka spokojnie, cicho, można odpocząć. Dostaliśmy kartę, która umożliwia parkowanie bezpłatnie w centrum tuż przy wejściu do naszego mieszkania.”

20 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Mosonmagyaróvár

na podstawie 7 090 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com