2. Węgry – opinie o hotelach

9,6

9,2

• Ocena dodana: 9 maja 2024

• Superior Side Lake View

Wspaniała kuchnia i posiłki oraz lokalizacja

• Ocena dodana: 5 maja 2024

• Deluxe Marina Park view

Marian! Tu jest jakby luksusowo!!! 🙃 Piękny nowy hotel. Cisza bo brak dzieci. Piękny ogród , jedno z najlepszych śniadań jakie jadłam. W pakiecie jest też rewelacyjna restauracja. Trzeba zarezerwować stolik i zamknąć oczy przy płaceniu rachunku. Ale warto bo gotują na medal. Jagnięcina i karkówka pyszna. Warto dla znieczulenia przed płaceniem zamówić butelkę albo dwie wina. Niedoceniane a najlepsze w Europie. Cały region obsadzony jest lawandą i winoroślami. Jak Wasz rzuci nad Balaton to chyba numer jeden po północnej stronie. Polecam.

• Ocena dodana: 5 maja 2024

Brak

Komfort, infrastruktura, prywatność, lokalizacja, udogonienia i wszechobecny spokój

• Ocena dodana: 4 kwietnia 2024

• Superior Side Lake View

Basen płytki- woda zbyt ciepła 34% , brakło ręczników w spa (pie powinno się zdarzyć w 5* hotelu, a jak już to pani powinna donieś na moją prośbę--niestety nie doniosła) brak jakiegokolwiek wieszaka obok sałny.

Hotel doskonale usytuowany, obsługa na wysokim poziomie do dyspozycji rowery, hulajnogi itd, muzyka na żywo, śniadania-kolacje rewelacyjne!!

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2023

• Superior Side Lake View

Co prawda leżaki są w części zacienione drzewami, ale przydałyby się parasole. Nie wszyscy chcą leżeć na słońcu i dużo leżaków było z tego powodu niewykorzystanych. Mam też zastrzeżenia do obsługi sprzątającej pokoje. W hotelu o tym standardzie nie wystarczy umyć umywalki i pościelić łóżka. Śmieci na podłodze, mokry dywanik w łazience, który powinien być wymieniony i brak wody w pokoju, bo personel jej nie zostawił - to się nie powinno zdarzyć :(

Ogólnie bardzo dobre wrażenia z pobytu. Naprawdę można wypocząć. Hotel jest pięknie położony nad samym jeziorem. Okolica spokojna, zadbana, część plażowa z dostateczną ilością wygodnych leżaków. Do dyspozycji mały basen z prysznicem oraz bar z napojami i przekąskami. Pokoje i wnętrza hotelu ładnie urządzone. Bardzo dobre jedzenie, tak śniadania jak i kolacje (nawet wykwintne). Dużo świeżo wyciskanych soków o różnych smakach. Pyszne pieczywo i owoce. Wędlina, sery i inne dodatki z górnej półki. Obsługa nienaganna.

• Ocena dodana: 27 sierpnia 2023

Piękny i bardzo dobry hotel, oceniam w stosunku do jakosci oczekiwanej od hotelu 5 gwiazdkowego.
    • Deluxe Marina Park view

Płatna woda do kolacji. Brak cennika napojów i drinków na kolacji. Opłata serwisowa 15% doliczona dodatkowo do napojów na kolacji. 1 butelka wody w pokoju na 2 noce, nie uzupełniono świeżej wody po sprzątaniu w drugiej dobie pobytu, gdy poprosiłam o uzupełnienie wody, została doliczona do rachunku wraz z opłata serwisową 15%. Po sprzątaniu nie uzupełniono vanity set, papieru toaletowego. Na śniadaniu drugiego dnia nie było zielonej herbaty już o 8 rano, zgłosiłam, ze nie ma, a była dzień wcześniej. Pani sprawdziła przy mnie raz jeszcze i powiedziała, że nie ma, nie wykazując chęci uzupełnienia braków.

Piękny hotel Znakomita lokalizacja, nad woda, molo i prywatna cześć plaży Bardzo dobra obsługa w recepcji Pyszne jedzenie na śniadaniu i obiadokolacji, duży wybór, dobra jakość składników. Kolacja: wybór Dania głównego 1 z 4 przy zakwaterowaniu lub przy śniadaniu w kolejnych dniach, menu się zmienia, wybór orientacyjnej godziny Dania głównego. Przystawki, zupy, sałatki i desery- szwedzki stół. Kelner pyta czy już przygotować danie główne, nie ma długiego oczekiwania, jak czytałam w starszych opiniach. Bardzo dobre kosmetyki w dużych rozmiarach, pełen zestaw żel, szampon, odżywka, balsam, mydło. Dobre rowery i kaski. Duża łazienka, duży prysznic Duże szafy Parking Oddzielna winda do spa

• Ocena dodana: 22 sierpnia 2023

Polecam
    • Pokój typu Superior z widokiem na park

Lokalizacja hotelu, wystrój, pokoje wszystko super Zagwarantowany parking Śniadania smaczne Miły personel

• Ocena dodana: 18 sierpnia 2023

Polecam, super hotel !

Mały basen

Piękne pokoje, cały wystrój hotelu piękny . Śniadania i kolacje smaczne , elegancko podane :)

• Ocena dodana: 27 lipca 2023

Wspaniałe miejsce na wypoczynek
    • Superior Side Lake View

Przepięknie położony hotel nad brzegiem magicznego Balatonu. Pokój czysty i przestronny. Jedzenie wyśmienite. Kolacje stanowiły istną ucztę dla podniebienia. Strefa basenów i saun wspaniałe. Personel hotelowy przemiły i uśmiechnięty. Byliśmy traktowani po królewsku. Z pewnością tu jeszcze wrócimy.

• Ocena dodana: 29 czerwca 2023

Bardzo polecam, ekskluzywne, piękne i nowe miejsce idealne na wypoczynek!
    • Pokój typu Superior z widokiem na park

Dodatkowo płatna woda lub jakiekolwiek napoje do obiadokolacji, zaskoczyło nas i innych gości

Pyszne jedzenie!!! dobra lokalizacja, plaża z leżakami, spokój, baseny, parking w cenie, obsługa bardzo miła, piękne wnętrza, dbałość o każdy szczegół, ogólnie bardzo wysoki poziom hotelu :)

• Ocena dodana: 1 czerwca 2023

• Deluxe Marina Park view

Bardzo mała siłownia, mieści się tylko 5 osób i nie ma klimatyzacji.

Przepiękny hotel nad samym brzegiem Balatonu, pokoje są umiejscowione w większości tak, że widok na wodę jest przynajmniej z boku. Bardzo wygodne łóżka i komfortowo urządzona łazienka. Super atrakcje w SPA, korzystaliśmy z masażu i byliśmy oboje zadowoleni. Sauny duże, dostępna jest woda i owoce, w tym cytryny i limonki jako dodatki do wody. Restauracja bardzo dobrze zorganizowana, jest możliwość jedzenia nie tylko śniadań, ale również lunchu i kolacji.

• Ocena dodana: 20 lutego 2023

Już planuję powrót
    • Pokój typu Superior z widokiem na park

Dla mnie drobiazg . Bardzo dokładne i dyskretne w swojej pracy pokojówki na moje przywitanie zawsze udawały , że mnie nie słyszą. Nie oczekiwałem, że będą odpowiadać w języku angielskim. Wystarczyło odpowiedzieć " dzień dobry" w języku węgierskim i już byłoby milej.

Obiekt rewelacyjny. Nieskazitelna czystość ( sprzątanie pokoi 2x na dobę). Urozmaicone śniadania na których nie brakowało niczego. Sama jajecznica była przygotowana na trzy sposoby, a oprócz tego kucharz mógł przyrządzić jajecznicę omleta lub naleśnik wg twojej sugestii. Do śniadania kawę przygotowuje profesjonalny barista. Spa z bardzo wygodnymi kanapami. Basen do pływania , duże jacuzzi, oraz mini rwąca rzeka oraz bardzo gorący basen zewnętrzny. Strefa saun z czterema saunami w tem 38-55st, 50-60st, 55-65st, 75-100st!!!. W strefie SPA ciągle donoszone świeże owoce ( gruszki, jabłka, banany, cytrusy), woda herbata. Bardzo profesjonalna, zawsze uśmiechnięta i czekająca, aby pomóc obsługa w recepcji, restauracji oraz barze. Lokalizacja na uboczu miasteczka daje możliwość aktywności w postaci spaceru do centrum ( ok 20 min). Jestem bardzo zadowolony.

• Ocena dodana: 11 września 2022

plaża