2. Węgry – opinie o hotelach
  3. Węgry – opinie o hotelach
Southern Transdanubia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Możliwość korzystania z bezpłatnej wody, kawy i herbaty przez całą dobę. Możliwość bezpłatnego korzystania ze strefy wellness. Możliwość bezpiecznego przechowania rowerów.”

• Anna Grand Hotel Ocena: 10

„śniadania super obfite oraz urozmaicone, Kolacja to petarda kelnerzy doradzają co lubimy i podają pięknie udekorowane dania oraz bardzo smaczne. Znają się na winach doradzą i nawet podczas naszych wymagań spełnili życzenie.”

• „Hotel fajny, prośba o zameldowanie o godz. 9.00 została spełniona, za co mega PLUS. Śniadanka smaczne, kompleks SPA rewelacja!!! Do centrum Siofoka ok. 1 km. Podczas naszego pobytu w połowie maja 2024 obłożenie bardzo małe.”

• „Klimat lat 80 w PL”

• „Hotel znakomity. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak miłym, uczynnym i profesjonalnym personelem. Szczególnie na recepcji!”

• „Doskonała lokalizja, przytulne pokoje i dobre jedzienie”

• „Byliśmy przejazdem tylko na jedną noc. Czysto i smacznie. Fajny, nowoczesny pokój. W łazience najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak: ręczniki, mydło, żel, szampon, nawet szczoteczka do zębów i pasta. Uprzejma i pomocna obsługa hotelu. Fajna lokalizacja, blisko jeziora, cicha spokojna okolica, bynajmniej jeszcze poza sezonem :) Jak dla nas wszystko super. Jak będzie okazja to na pewno wrócimy.”

• „Usytuowanie obiektu i plaża”

• „Położenie, wszędzie blisko , piękny widok z balkonu na Balaton, dobre śniadanie.”

• Hotel Laterum Ocena: 9

„Dobre lozka, duzy pokoj, bezproblemy parking”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Southern Transdanubia