2. Węgry – opinie o hotelach
  3. Zala – opinie o hotelach
  4. Vonyarcvashegy – opinie o hotelu
Węgry Vonyarcvashegy Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Villa Plattensee Ocena: 9,2

„Przyjemny personel, dobre śniadania, piękny ogrod, zadbane miejsce, klimatyczne budynki.”

• „Pokój po remoncie”

• „Pani właścicielka bardzo miła i pomocna. Pokój ładny, po remoncie.”

„Polecam. Warto.”

• Timbi Vendégház Ocena: 8,9

„Przede wszystkim uczynni i mili gospodarze, a to już dużo. Usytuowanie nie zachwyca, ale fani Balatonu powinni być usatysfakcjonowani. Dojazd raczej autem, i to z aktualną nawigacją. W produkty spożywcze na kolację czy śniadanie lepiej zaopatrzyć się wcześniej (sklepów dookoła raczej niewiele), ale wspólna przestrzeń kuchenna sprzyja integracji.”

• Janika Pension Ocena: 8,4

„Właściciele na duzy plus bardzo mili i pomocni ,fajny basen dla dzieci ,”

• Villa Plattensee Ocena: 9,2

„Bardzo miła obsługa. Dobre położenie. Blisko ścieżki rowerowe, marina, restauracje. Dobra infrastruktura. Bardzo smaczne śniadania. Kameralny obiekt z dwoma basenami.”

• Villa Plattensee Ocena: 9,2

„Bardzo dobre śniadanie. Możliwość pobytu z psem.”

• Gerania ház Ocena: 9

„Bardzo ładny obiekt spełniający nasze oczekiwania. Zatrzymaliśmy się w drodze do Chorwacji nad Balatonem i zwiedziliśmy jeszcze Tihany przepiękne miasteczko lawędowe. Obiekt cały do naszej dyspozycji auta nie trzeba było rozpakowywać. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu.”

• „Super miejsce oraz właściciele. Nocleg spełni wszystkie nasze oczekiwania.”

30 najlepszych hoteli w mieście Vonyarcvashegy