2. Irlandia – opinie o hotelach
  3. Mayo – opinie o hotelach
  4. Achill Sound – opinie o hotelu
Irlandia Achill Sound Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hy Breasal B&B Ocena: 9,1

„Gospodarz obiektu cudowny, przemiła właścicielka bardzo pomocna, serdeczna, uśmiechnięta”

• „dobre śniadanie, duży parking”

• Greenway lodge B&B Ocena: 9,5

„Wspaniali i ciepli ludzie. Czułam się jak w domu. Pani domu życzliwa i opiekuńcza. Dawno nie spotkałam tak dobrych ludzi. Polecam każdemu w 100%”

• Greenway lodge B&B Ocena: 9,5

„Bardzo mili i pomocni właściciele. Zadbany i bardzo ładny dom. Czysty pokój, wygodne łóżko, dużo szafek także nie ma problemu z miejscem na swoje rzeczy, ładny zapach w pokoju, codziennie są wymieniane ręczniki. W łazience są kosmetyki typu szampon, mydło, odżywka do włosów. Mały telewizor w pokoju. Bardzo dobre i obfite śniadania, głodny napewno nikt nie wyjdzie. Do wyboru są: Irish breakfast I śniadanie na słodko ( rogaliki, naleśniki i do tego Nutella, miód i syrop klonów). Jest też opcja wegetariańska ale jej nie próbowaliśmy. Oprócz tego oczywiście kawa, herbata, tosty, soki, płatki. Bardzo dobra lokalizacja domu, zaraz przy wieździe na wyspę, niedaleko w miasteczku są puby, sklepy, restauracje. Przed domem jest sporo miejsca także nie ma problemów z zaparkowaniem samochodu. Polecam z całego serca!”

• Anvil House Ocena: 9,1

„Właściciele bardzo mili ,przytulnie czyściutko.Piekne wnętrze, cudowne obrazy na ścianach holu.”

5 najlepszych hoteli w mieście Achill Sound