2. Indie – opinie o hotelach
  3. Madhya Pradesh – opinie o hotelach
  4. Khajuraho – opinie o hotelu
Indie Khajuraho Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Karma Hostel Ocena: 9,2

„Jeden z moich ulubionych hoteli w Indiach. Bardzo tanio, pokoje czyste i zadbane, ciepła woda zawsze kiedy potrzebujesz, rzadkie przerwy w dostawie prądu. Właściciele bardzo mili, zarówno menadzer jak i jego tata i reszta rodziny. Wydłużyliśmy nasz wyjazd, a właściciel pomógł nam załatwić transport i wszystko co było potrzebne w niższych cenach. Polecam”

• „Właściciele obiektu są niesamowicie mili i otwarci. Mieszkanie umiejscowione jest 10minut od Western Group of Temples więc idealnie do zwiedzania. Jest możliwość wykupienia wycieczki do pozostalych grup świątyń. Co więcej można zamawiać jedzenie, które jest zawsze świeżo przygotowywane i zawsze przepyszne. Właściciel odbierze Cię z dworca i zawiezie na pociąg gdy będzie taka potrzeba. Bardzo polecam. W łazience ciepła woda, a w pokoju wszystko, czego potrzeba.”

• „Hotel czysty na 3+. Pokój komfortowy, wyposażony w suszarkę, czajnik.”

• Moustache Khajuraho Ocena: 8,8

„Bardzo sympatyczna obsługa, która naprawdę starała się, aby nasz pobyt był możliwie przyjemny. Swobodna komunikacja po angielsku. Dostaliśmy większy niż pierwotnie zarezerwowany pokój. Na miejscu restauracja, standardowe śniadania, jajka, tosty, potrawy lokalne. W pokoju cicho. Na dachu zagospodarowany taras. Dobra lokalizacja, główny kompleks świątyń w zasięgu spaceru. Możliwość zaparkowania przy obiekcie. Tanio. Brak możliwości płacenia kartą.”

• Karma Hostel Ocena: 9,2

„Niesamowicie pomocny personel, mogłem zostawić plecak po wylogowaniu z obiektu bez opłat jak poszedłem zwiedzać dalsza część miasteczka, bo wyjeżdżałem dopiero wieczorem”

• Moustache Khajuraho Ocena: 8,8

„Bardzo miły personel. Wszystko zgodnie z opisem. Spory pokój, czysto. Ładny taras z możliwością zjedzenia tam posiłków. Blisko do najważniejszych zabytków Kajuraho.”

• Karma Hostel Ocena: 9,2

„Nasz gospodarz był bardzo sympatyczny i pomocny, pomógł nam zorganizować swoje wycieczki po najciekawszych miejscach w khajuraho. Pokoje są czyste ponieważ budynek jest świeżo wyremontowany. Śniadanie było wliczone w cenę wynajmu co jest dużym plusem. Stosunek jakości do ceny jest bardzo wysoki. Zamiast 2 dni spędziliśmy tam 5 ze względu na spokojny klimat miasta który pozwala się zrelaksować . Lokalizacja również jest bardzo dobra.”

• Karma Hostel Ocena: 9,2

„Najtańszy, najczystszy, najbardziej spokojny hotel w jakim byliśmy w Indiach. Gospodarz to przemiły człowiek, który we wszystkim pomoże. Bardzo polecam ten nocleg”

20 najlepszych hoteli w mieście Khajuraho