2. Indie – opinie o hotelach
  3. Rajasthan – opinie o hotelach
  4. Sawai Madhopur – opinie o hotelu
Indie Sawai Madhopur Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo miły personel. Przestronny i wygodny pokój.”

• „Bardzo pomocny i uprzejmy personel, dużo nam pomogli. Pokoje duże, przestronne, czyste i schludne.”

• „Hotel dobry na jedną noc towarzyszącą safari. Personel stara się, możliwe skorzystanie z foteli w holu oraz toalety podczas oczekiwania na wieczorny wyjazd.”

• „1. Duży pokój i łazienka 2. Czysto 3. Dobra lokalizacja 4. Bardzo niska cena 5. Taras na dachu”

• The Vantage Haveli Ocena: 8,6

„Pokój był duży i czysty. Łazienka zadbana. Dużym udogodnieniem była możliwość zamówienia na miejscu smacznego jedzenia w przystępnej cenie na wybraną godzinę. Właściciel jest przyjazny i pomocny. Posługuje się komunikatywnie językiem angielskim. Pomaga przy rezerwacji biletów na safari oraz zamówienia transportu.”

• „Hotel bardzo czysty, duży i przyjemny, bardzo wygodne łóżko. Klimatyzacja bardzo dobrze działała. Obsługa miła. Polecam”

• „Bardzo sympatyczna i pomocna obsługa. Panowie z recepcji pomogli z problemem z rezerwacja safarii. Jedzenie smaczne i duże porcje w dobrej cenie. Pokój czysty, miał wszystko co potrzeba. Wifi działało prawidłowo w całym hotelu.”

• „Mieliśmy do dyspozycji, czysty duży pokój oraz przestronną łazienkę. Na obiekcie zadbany teren zielony i basen, który wyglądał na czysty, my jednak nie korzystaliśmy. Na miejscu parking i restauracja. Bardzo szeroki wybór dań na śniadanie, lokalne i kontynentalne. Pomocny i mówiący dobrze po angielsku manager. Sama obsługa już mniej komunikatywna i nierozgarnięta. Położenie blisko głównej drogi ale równocześnie zapewniające cisze i spokój w nocy. Jedynie 10 minut samochodem do wejścia do Parku Narodowego. Duży plus za późne wymeldowanie, co daje możliwość porannego wyjazdu na safari i powrotu do obiektu na śniadanie. Dobra opcja dla osób wybierających się na safari.”

• „Bardzo ładny i zadbany kompleks, mały ogólnodostępny basen, bardzo dobra (dodatkowo płatna) restauracja na terenie obiektu, przemiły personel który dbał, żeby niczego nam nie brakowało. Pan Deepak, właściciel obiektu, zaaranżował wyjazd na safari, zadbał o wszystkie szczegóły. Jesteśmy oczarowani całym jego obiektem i na długo zapamiętamy pobyt w tym świetnym miejscu.”

• „Personel najlepszy jaki do tej pory spotkałam. Tak zaopiekowana nigdy się nie czułam. Pomocni, uczynni. Późno dotarłam ale czekali i bez problemu przygotowali kolację. Jedzenie przepyszne. Śniadanie bogate. Pomogli w całości w dostaniu się i zakupie biletów na Safari. Całkowicie pomogli w kupnie biletów na pociąg do Jaipur. Namioty bardzo wygodne. Czyste. Okolica spokojna. Ptaków śpiew. Raj ❤️ Ogólnie bardzo miła i rodzinna atmosfera. Aż żałuję że tylko spędziłam tu jedną noc. Ale jeśli będę miała okazję tu wrócić to specjalnie do nich przyjadę na dłużej.”

30 najlepszych hoteli w mieście Sawai Madhopur