3. Sycylia – opinie o hotelach
  4. Arenella – opinie o hotelu
Włochy Arenella Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Villa Pina Arenella Ocena: 9,5

„Dogodna lokalizacja, duża piękna willa. Nic nie brakowało. Dobry kontakt z gospodarzem.”

• Villa Marea Ocena: 7,7

„Przestronny dom, z trzema łazienkami, dodatkowo prysznic na dworze. Dwie kuchnie, grill, pralka, taras, wszystko co potrzebne jest na miejscu, dom ma już swoje lata ale mimo to jest uroczy, można poczuć włoski klimat:) ręczniki, pościel w cenie. Spacerkiem 8 minut na plażę. Właściciele bardzo mili, mieliśmy późny wylot i pozwolili nam na późniejsze wymeldowanie bez dopłaty.”

• Villa Fratelli Ocena: 8,6

„Fajne miejsce”

• „Dostęp do morza i baseny”

• „Lokalizacja jako baza wypadowa ok. Gospodarze przemili i bardzo pomocni. Duży ogród z miejscem do grillowania i spożywania posiłków na dworze. Pomarańcze, mandarynki i cytryny w ogrodzie. Willa przestronna i zadbana. Posiadała wszystko zgodnie z opisem. Możliwość zaparkowania auta na posesji jest dużym plusem.”

• „Bliskość do plazy i życzliwość Pani właścicielki, to zdecydowanie największe plusy.”

• „Dobra organizacja obiektu, dobre jedzenie, leżaki i parasole w cenie”

• Il Mirto E La Rosa Ocena: 8,9

„Miła obsługa, pyszne śniadania, na koniec podarunek w postaci magnesu na lodówkę z Sycylii, bardzo miły grey 🥰”

• Il Mirto E La Rosa Ocena: 8,9

„Zostaliśmy dobrze przyjęci, bardzo uprzejmi i pomocni właściciele. Pokój bardzo czysty, ładnie urządzony, łazienka komfortowa. Duży plac do zaparkowania samochodu. Bardzo dobre śniadania, rewelacyjne wypieki. Dziękujemy za udany wypoczynek. Pozdrawiamy”

• Il Mirto E La Rosa Ocena: 8,9

„Fajny klimat miejsca, jak i właściciele.”

15 najlepszych hoteli w mieście Arenella