2. Италия отзиви за хотели
  3. Сицилия отзиви за bed and breakfast и гостоприемници
  4. Агридженто отзиви за bed and breakfast и гостоприемници
Италия Агридженто Проверени отзиви за Bed and Breakfast и гостоприемници от реални гости

• Panoramica dei Templi B&B Оценка от отзивите: 8.6

„На пешеходно разстояние от входа на Долината на храмовете. Безплатен паркинг пред хотела.Ресторантът до хотела е топ-вкусна морска храна.Хубава закуска“

• B&B Palazzo del Teatro Оценка от отзивите: 8.9

„Прекрасно местоположение. Любезни и отзивчиви домакини, получихме препоръки за забележителностите на града. Сърдечно посрещане. Хубава закуска.“

• B&B La Casa Di El Оценка от отзивите: 9.3

„На първо място ми хареса самия собственик на имота-изключително любезен и внимателен,а също и невероятен гид.Даде ни най-точнатс и полезна информация за града и забележителностите.Също така апартаментът беше много модерен и удобен,а в същото време се намира в самото сърце на стария град.Бяхме на 11 етаж с невероятна гледка,а също така голямо удобство беше,че имаше асансьор.нямам никакви забележки,напротив,възхитени сме и от Алфредо,и от стаята,и от града!“

• Duomo Rent Room & Flat Оценка от отзивите: 9.1

„Много любезен домакин. Непрекъснато ми изпращаше линкове за напътствия. Знайте,че Агридженто е малко сложен град .Има карта за всеки гост.“

• Casa Vella Apartment Оценка от отзивите: 9.3

„Просторна стая. Имаше доста места за паркиране :)“