3. Sardynia – opinie o obiektach B&B i zajazdach
  4. Baunei – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Włochy Baunei Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Ten pobyt to prawdziwy experience :) jeśli jesteś otwarty i gotowy na pogaduszki z cudowną gospodynią (nawet pomimo bariery jezykowej ;))- to opcja dla Ciebie :) mielismy pokój z cudownym widokiem, nie trzeba było szukać punktów widokowych. Prawdziwie włoskie, domowe sniadania. Zarówno gospodyni jak i właściciel to wspaniali gościnni ludzie. Okolica jest wspaniala choć dojazd wymaga umiejętności jazdy po krętych drogach :) dostępna lodówka, zestaw kosmetyków”

• Sa Domm'e Galleria Ocena: 9,5

„Apartament na najwyższym poziomie z niesamowitym widokiem. Czysto, do naszej dyspozycji był ekspres oraz herbaty (co miło nas zaskoczyło). Z czystym sumieniem polecam!”

• „Generalnie czysto plus pare drobnostek dla gości żeby wypić kawę lub zrobić sobie herbatę.”

• Tarsis Guest House Ocena: 9,4

„Nowoczesne wyposażenie, piękny widok z balkonu, różnorodne śniadania (mimo iż byliśmy jedynymi gośćmi), dobra lokalizacja, przemili właściciele, cisza i spokój :)”

• Steddueoro Ocena: 9,7

„Z całego serca polecam pobyt w Steddueoro! Spaliśmy już w wielu miejsach, ale pobyt u Grazi był jednym z najlepszych! Grazia świetnie się nami zaopiekowała, przygotowywała przepyszne śniadania, z uwzględnieniem naszych potrzeb. Pokój bardzo wygodny, pięknie urządzony i z niesamowitym widokiem na góry! Czuliśmy się jak w domu! Polecamy wszystkim :) Córeczka zachwycona, mówiła, że dom wygląda z zewnątrz jak z Magicznego Encanto! Pobyt przewyższył nasze oczekiwania, blisko do centrum, piękne widoki i parking blisko domu. Do tego cudowna atmosfera. Polecamy! I mamy nadzieję, że uda nam się wrócić :)”

• B&B Issicoro Ocena: 9,2

„Lokalizacja przy kultowej drodze SS125, blisko do tras trekkingowych, blisko do plaż, ciche spokojne miasteczko.”

10 najlepszych obiektów B&B i zajazdów w mieście Baunei

na podstawie 3 534 opinii o obiektach B&B i zajazdach dodanych przez użytkowników Booking.com