3. Benátsko hodnocení penzionů a B&B
  4. Belluno hodnocení penzionů a B&B
Itálie Belluno Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Casa 1885 Průměrné hodnocení: 9,7

„Velká spokojenost. Hostitelska velmi příjemná, ubytování romantické a pohodlne, snídaně výborná. Doporučujeme 👍“

• Casa Allori Průměrné hodnocení: 9,2

„Vše - zařízení, přístup, ochota, lokalita, čistota“

• La Tieda - locazione turistica Reolon Průměrné hodnocení: 8,9

„Jedno z nejpůvabnějších ubytování, které jsem během svých soukromých i služebních cest dosud měla. Paní majitelka nás přijala ještě před nahlášeným příjezdem, nabídla vodu, přátelsky ubytovala. Snídaně byla velice chutná. Škoda, že jsme si s manželem nenaplánovali pobyt v této lokalitě na delší dobu, než jen dva dny. Místo i okolí stojí za vidění. Pro milovníky hor to jsou zážitky k nezaplacení.“

• La Pecora Nera Bed & Breakfast Belluno Průměrné hodnocení: 8,6

„Pán nás mile přivítal a ubytoval. Domluvili jsme se dodatečně i na snídaně. Měli jsme i terásku, ale výhled žádný protože byla mezi zdmi domu. Můžeme tomu ale říkat soukromá terasa :D Polštáře super. Místo peřiny jen povlečení, ale ve skříni byla deka. Na přespání a večerní posezení supr. Společná kuchyňka s lednicí, kávovarem, konvicí, mikrovlnkou a toastrem. Ve dřezu měli neustále nějaké kvítko, takže jsme špinavé nádobí nechávali vedle.“

• B&B Giardini dell'Ardo Průměrné hodnocení: 9,2

„Perfektní ubytování s krásným výhledem a vynikající snídaní, kterou nám moc milá paní majitelka donesla ráno přímo před dveře. :)“

10 nejlepších B&B a penzionů

podle 3 286 hodnocení na Booking.com napsaných pro B&B a penziony