3. Marche – opinie o obiektach B&B i zajazdach
  4. Castelfidardo – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Włochy Castelfidardo Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• OAK TREE 114 BnB Ocena: 9,4

„Świetna lokalizacja, balkon z widokiem na morze i sąsiednie miejscowości, wspaniały do siedzenia przy kawie. Roberto był najlepszym hostem na jakiego kiedykolwiek trafiliśmy, na śniadanie przygotowywał dokładnie to o co prosiliśmy, a jedzenia było tak dużo, że dostawaliśmy je na wynoś i dojadaliśmy w ciągu dnia. Było bardzo czysto, zwłaszcza łazienka była bardzo nowa, czysta i funkcjonalna.”

• OAK TREE 114 BnB Ocena: 9,4

„Bardzo dobre miejsce do odpoczynku, wspaniały widok z okna, przepyszne śniadania. W pokoju jak i łazience bardzo czysto. Polecam!”

• OAK TREE 114 BnB Ocena: 9,4

„Bardzo dobra lokalizacja i Gospodarz dbający o to żeby nic nam nie zabrakło. Świetny kontakt już przed pobytem oraz w trakcie. Serdecznie pozdrawiamy z Polski. Ottima posizione e l'host che si assicura che non rimaniamo a corto di nulla. Ottimo contatto prima e durante il soggiorno. Cordiali saluti dalla Polonia.”

5 najlepszych obiektów B&B i zajazdów w mieście Castelfidardo

na podstawie 761 opinii o obiektach B&B i zajazdach dodanych przez użytkowników Booking.com

• Relais Chambre

Nr 1 z 11 obiektów B&B i zajazdów w mieście Castelfidardo