3. Kalabria – opinie o obiektach B&B i zajazdach
  4. Crotone – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Włochy Crotone Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• B&B Il Nido Crotone Ocena: 8,4

„Personal życzliwy i pomocny. W obiekcie znajdują się trzy pokoje na 1 piętrze w budynku bez windy. Mój pokój był dość mały, z tarasem i łazienką. W pokoju wygodne łóżko, klimatyzacja, wifi. W holu do dyspozycji gości ekspres do kawy i lodówka. W cenę wliczone śniadanie, które jest serwowane w pobliskim barze. Polecam”

• „Miejscówka wygodna i przyjemna. Byliśmy w Crotone tylko przejazdem, więc na jedną noc OK. Ekspres do kawy i kawiarka do użytku gości :)”

• „Zadbany apartament, urządzony współcześnie, bardzo dobre wyciszenie pokoju, ładny widok z balkonu na morze, a ze wspólnego balkonu na góry. Pokój z wygodnym łóżkiem, dużą szafą, wszystko nowe, zadbane. Jest dostęp do wspólnej kuchni.”

• Corsomessina64 Ocena: 9,4

„Doskonała lokalizacja, przy samej plaży. Bardzo uprzejmy właściciel, brał pod uwagę preferencje żywieniowe odnośnie śniadania. Po zakończeniu pobytu za darmo zawiózł na dworzec autobusowy. Chętnie skorzystam w przyszłości.”

• „Bardzo miły gospodarz. Piękne wnętrza, doskonałe wyposażenie apartamentu. Wspaniała lokalizacja - blisko plaż, restauracji, starego miasta. Fantastyczne miejsce do wypoczynku na dachu budynku. Dużo miejsca do parkowania w pobliżu.”

30 najlepszych obiektów B&B i zajazdów w mieście Crotone

na podstawie 4 896 opinii o obiektach B&B i zajazdach dodanych przez użytkowników Booking.com