2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Basilicata
  4. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Matera
Italia Matera Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Residence Le Vie Del Mosto Scor din comentarii: 9

„A fost minunat locul, foarte aproape de centru și amplasat foarte bine.Privelistea de vis. Micul dejun excelent, în mod special croisantul cu fistic.Liniste,curățenie,personal drăguț și amabil! O sa mai revenim cu placere și alta data!”

• Terrazze San Martino Scor din comentarii: 9

„Apartamentul spațios, curat si bine amplasat, terasa mare cu vedere incredibil de frumoasa.”

• LOVELY & CHIC Rooms nei Sassi Scor din comentarii: 9,8

„Camera este superba, curata, impecabila, cu toate cele necasare unei sederi ok,comunicare usoara, am putut lasa bagajele la locatie pana la ora check inului, mic dejun consistent, produse pentru toaleta, patul confortabil, aparat de cafea.”

• Sassolino Dimora Storica Scor din comentarii: 9,2

„Totul! Extraordinar! O experienta unica.”

• Bed&Book Scor din comentarii: 9,3

„Locația la un minut de centru, foarte curat, dotat cu tot ce trebuie pentru o ședere scurta (inclusiv aparat de cafea și capsule). Dispune și de o mini-gradina foarte drăguță, unde se poate ieși la o cafea. Comunicare foarte buna cu Francesca, care a fost extrem de amabila și ne-a așteptat la sosire. Micul dejun inclus în preț la cafeneaua de lângă, produse foarte bune și proaspete (un produs sărat&un produs dulce&băutură calda/persoana). Recomand cu drag!”

• Donna Gina Scor din comentarii: 9,5

„Felt like home:)))”

• Casa Diva Scor din comentarii: 9,2

„Priveliștea face toți banii.Doamna foarte amabilă și locația bună.”