2. Olaszország hotelértékelések
  3. Campania fogadó- és panzióértékelések
  4. Piano di Sorrento fogadó- és panzióértékelések
Olaszország Piano di Sorrento Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• Delle Rose Suites Értékelési pontszám: 9,5

„Minden rendben volt.”

• La Gaggia Guest House Értékelési pontszám: 9,9

„Egy lenyűgöző családi villa, csodaszép, barátságos helyen, gyönyörű kerttel. Dominico, a házigazda, szeretete lenyűgözött minket. A buszmenetrendtől kezdve, a reggelin át, az összes nevezetességet ismertetve mindenben segített minket. Rendkívül kényelmes és tiszta szoba, nagyon szép kilátással. Maga a hely ideális, minden gyorsan megközelíthető. Szívesen visszatérünk a jövőben több napra is! Grazie per tutto!”

• Bed and Lemons Értékelési pontszám: 9,7

„Csodálatos környezetben, szép tiszta szoba. A közös konyha jól felszerelt. Nagyon kedves vendéglátást kaptunk! Köszönjük szépen Róza! Erika és Ferenc.”

• La Gaggia Guest House Értékelési pontszám: 9,9

„Nagyon kellemes környezetben egy nem túl zsúfolt szálláshely, végtelenül udvarias, kedves és segítőkész házigazdával! Egyedülálló reggeli, a házi tyúkok tojásaiból omlettet, tükörtojást is készített Dominico minden reggel a sonka, sajtok, gyümölcsök, péksütemények mellé. A legfinomabb olasz kávét főzte nekünk, a szobába vizet, teát készített be. Kiváló tippeket kaptunk tőle a kirándulásokhoz, közlekedéshez. A vasútállomás kényelmes sétával is 5 perc volt, és Sorrentoba a vonatút mindössze további 5 perc. Onnan lehetett kirándulni sokfelé, Caprira, Amalfiba, Positánoba, mi mindenhova hajóval mentünk! Csak ajánlani tudom ezt a szállást, ráadásul mi kutyabarátok vagyunk, a 4 helyi kutyussal is gyorsan összebarátkoztunk!”

Piano di Sorrento 15 legjobb panziója és fogadója

4 115 panziókról szóló értékelés a Booking.com oldalán