3. Toskania – opinie o obiektach B&B i zajazdach
  4. Poggibonsi – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Włochy Poggibonsi Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Mancino Ocena: 9,6

„Podere Mancino położone jest około 6 km od miasta Poggibonsi. Jest nie tylko świetną bazą wypadową do zwiedzania Toskanii i pobliskich miasteczek, takich jak np. Certaldo (20 km) czy San Gimignano (ok. 18 km), ale również miejscem, z którego można podziwiać zachwycający widok na Toskanię popijając kawę przy uroczych stolikach wystawionych przez gospodarza Mancino. Byliśmy zachwyceni gospodarzem, który dla gości własnoręcznie przygotował nie tylko mapki okolicy i miejsc, które warto odwiedzić, ale również pizzerii i restauracji. I potwierdzam :) Polecana Pizzeria w Pogibbonsi (Da Ciccio and friends Pizzeria) serwuje naprawdę wyśmienite pizze i desery. Dzięki rekomendacji gospodarza odwiedziliśmy również Certaldo - miasto Boccacia. Sam dom jest bardzo przestronny, czysty i komfortowy. Pokoje fajnie urządzone. Duży plus za śniadania nie tylko na słodko. Spędziliśmy w Mancino trzy dni i żałuję, że byliśmy tam tak krótko :)”

• Mancino Ocena: 9,6

„Wspaniałe miejsce z klimatem. Gospodarz jest bardzo dobrze prztgotowany, codziennie omawialiśmt z Panem nasze wyprawy. Odkrywał przed nami nieznane zakątki Toskanii. Atutem były pyszne śniadania i nieograniczona ilość owoców i toskańskich słodyczy. Wieczorami czas umilały nam koncerty. Cudowny urlop w samym sercu Toskanii. Serdecznie polecamy”

5 najlepszych obiektów B&B i zajazdów w mieście Poggibonsi

na podstawie 1 327 opinii o obiektach B&B i zajazdach dodanych przez użytkowników Booking.com