3. Emilia-Romania – opinie o obiektach B&B i zajazdach
  4. Porto Garibaldi – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Włochy Porto Garibaldi Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• B&B ENSILEVA BEACH Ocena: 9,5

„Bardzo dobra lokalizacja, łatwość zaparkowania samochodu na bezpłatnych miejscach. Pomocny właściciel, który dodatkowo zaoferował kartę parkingową na miejsca płatne i polecił co warto zobaczyć w okolicy.”

• B&B Al Verde & Mare Ocena: 8,9

„Bardzo przyjemny pobyt. Obiekt zlokalizowany jest blisko głównej drogi i promenady. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów. Właściciele są bardzo mili i pomocni. Pokój był dobrze wyposażony. Podczas wycieczki rowerowej udało się nam zobaczyć flamingi i inne ciekawe gatunki ptaków.”

• B & B CANTARANO Ocena: 9,1

„Bardzo blisko plaży i restauracji. Śniadania na słodko. W ciągu dnia Pani przynosiła schłodzoną wodę i soki.”

• Villa Bellini Ocena: 8,7

„Polecam pobyt w Villa Bellini. Przemili gospodarze Alberto i Pani Patrycja. Bardzo serdeczni i pomocni. Pyszne śniadania każdego poranka w pięknym ogrodzie były dla nas prawdziwą przyjemnością i atrakcją. Opis obiektu jak najbardziej zgadzał się z rzeczywistością. Villa położona kilka metrów od portu, wokół wiele restauracji, barów, lodziarni. Porto Garibaldi to raj dla osób kochających ryby i owoce morza. Piękne miasto, bardzo dobra infrastruktura, blisko duże sklepy, markety. Niedaleko jest także do San Marino, można zrobić całodniowy wypad na zwiedzanie i zakupy. Polecam także plaże w niedalekim Lido di Spina oraz wypad do parku rozrywki i aquaparku Mirabilandia (około 1h jazdy).”

5 najlepszych obiektów B&B i zajazdów w mieście Porto Garibaldi

na podstawie 935 opinii o obiektach B&B i zajazdach dodanych przez użytkowników Booking.com