3. Sycylia – opinie o obiektach B&B i zajazdach
  4. San Vito lo Capo – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Włochy San Vito lo Capo Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo miły Właściciel, widać, że stara się, aby wypoczynek był jak najlepszy. Polecił dużo miejsc do zobaczenia, nawet restaurację z pięknym zachodem słońca. Pokój czysty, śniadania w porządku, wszystko świeże. Zdecydowanie polecam:)”

• „Wspaniały właściciel, bardzo pomocny. Pokój czysty, lokalizacja super, śniadania przepyszne - duży wybór i miła obsługa. Polecam!”

• B&B il Colibrì Ocena: 9,8

„Od samego początku zostaliśmy mile powitani przez naszego gospodarza który zapewnił nam transport z lotniska. Podróż z Jerrym przebiegła szybko i sprawnie (właściciel mówi w kilku językach w tym po polsku). Blisko sklepy, przepiękna plaża, restauracje i piekarnia z pysznymi pistacjowymi cornetto. Pyszne śniadania na tarasie przygotowywane przez zawsze uśmiechniętą mamę właścicieli 😘. Czyste pokoje sprzątanie codziennie. Podziękowania dla Franka, który pomógł nam w organizacji wycieczki do Zingaro Nature Riserve 😊. Na zakończenie naszego pobytu w drodze powrotnej z Natalią mogliśmy podziwiać jeszcze piękne punkty widokowe. Czuliśmy się zaopiekowani nie jak goście ale jak przyjaciele. Na pewno wrócimy do tego wspaniałego miejsca.”

• B&B Acqua Azzurra Ocena: 9,8

„Świetna lokalizacja, nowoczesny, czyściutki pokój. Polecam”

30 najlepszych obiektów B&B i zajazdów w mieście San Vito lo Capo

na podstawie 20 069 opinii o obiektach B&B i zajazdach dodanych przez użytkowników Booking.com