3. Sycylia – opinie o obiektach B&B i zajazdach
  4. San Vito lo Capo – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Włochy San Vito lo Capo Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Costa Gaia Rooms Ocena: 8,8

„Wspaniała lokalizacja, przesympatyczny właściciel Giuseppe. Możliwość zrobienia herbaty. Bliskość plaży i wspaniałych, lokalnych knajpek, gdzie można pysznie i niedrogo zjeść. Bardzo polecam:)”

• „Cudowne miejsce, lokalizacja blisko morza a jednocześnie w cichej spokojnej uliczce. Przemiła, cudowna Pani podała nam kawę na tarasie, powiedziała gdzie najbliższa piekarnia, co zwiedzić. Czysto, pościel, ręczniki - uderzająca biel, idealnie zadbane miejsce. Będąc na Sycylii w różnych miejscowościach - ten nocleg pobił wszystkich standardem i ceną. Rewelacja. Okolica - bajeczna. Byliśmy przed sezonem, dość spokojnie, ale wszystko czynne, woda ciepła, czysta, szlaki górskie dość dobrze oznakowane, panorama na okolicę ze szczytu Monte Monaco - zapiera dech w piersi. Polecamy!!! A jeśli nocleg - to śmiało w Baglio Del Mulino. Posto meraviglioso, appartamento molto pulito, terrazza, giardino, molto ben attrezzato, proprietario meravigliosamente gentile. Siamo innamorati di questo posto. È stato triste andarsene. Non parliamo italiano, ma ci siamo salutati come se fossimo di famiglia. Persone fantastiche che hanno a cuore il comfort dei propri ospiti. Grazie!”