3. Toskania – opinie o hotelach
  4. Bientina – opinie o hotelu
Włochy Bientina Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Wspaniała atmosfera i klimat oraz cudowni gospodarze. Dodatkow dla fanów Vespy wyjątkowe jest to, że w tym miejscu mieściła się siedziba Vespa Club Bientina, a na miejscu nadal są elementy dekoracji nawiązujące do Vespy. Na pewno będąc w okolicy będę tam wracał.”

• Hotel Sextum Ocena: 8,1

„Dobra lokalizacja podczas mojej podróży. W pobliżu port z którego miałem korzystać kolejnego dnia. Na jedną noc ok.”

• Sweet home tuscany Ocena: 9,3

„Bardzo ładny apartament, bardzo życzliwa Pani Greta, wszędzie czysto i przytulnie.”

• Easy Space Ocena: 8,1

„Miły personel, wygodne łóżka, automaty do kawy, napojów i przekąsek. Dostaliśmy mini zestaw śniadaniowy .”

• „Dom urządzony w pięknym stylu. Bardzo dużo przestrzeni. Na górze 3 sypialnie i łazienka. Nie brakuje miejsca na przechowywanie ubrań. Kuchnia w pełni wyposażona. W ogrodzie murowany grill, miejsce na odpoczynek i zabawę dla dzieci. Piękny widok na góry i pola. Świetna lokalizacja, blisko do najważniejszych miejsc w Toskanii. Na dodatek cudowni gospodarze, Ania i Carlo bardzo pomocni, serdeczni i zawsze do dyspozycji. Gorąco polecam.”

5 najlepszych hoteli w mieście Bientina