3. Lacjum – opinie o hotelach
  4. Campagnano di Roma – opinie o hotelu
Włochy Campagnano di Roma Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszystko super.”

• Just House Ocena: 9,5

„Czysty i zadbany apartament, że wszystkimi udogodnieniami. Właścicielka bardzo sympatyczna i służy pomocą.”

• „Bardzo miły i pomocny właściciel.”

• „Miła atmosfera, wygodne i przestronne pokoje, Cisza i spokój, blisko do restauracji i do Rzymu. Fajny klimat, odskocznie od zatłoczonych turystycznych miast.”

• „Mieszkanie jest duże i dobrze wyposażone. Z tyłu budynku jest dość duży parking, gdzie można zostawić samochód. Warto o tym pamiętać, bowiem ulica dojazdowa do budynku jest wąska. Wspaniała atmosfera w miasteczku. Wieczorami na głównym placu jest mnóstwo wesołych ludzi. Przepyszne lody w centrum, chyba u Hasky'ego. Rewelacja!”

• „Bardzo dobry kontakt z właścicielką Villi. Villa wspaniała , ze wszystkimi udogodnieniami. Przecudowny duży basen i widok. Cisz , spokój. W domu wszystko na bardzo wysokim standardzie - klimatyzacja , Netflix , bardzo wygodne łóżka. Do Rzymu jakieś 30 minut samochodem.Parking w Rzymie na cały dzień 4 - 5 Euro. Właścicielka powiedziała nam gdzie mamy zaparkować - blisko centrum i tanio. Jest to wyjątkowe miejsce. Dzieci zachwycone basenem praktycznie na wyłączność. Na pewno tam wrócimy. Szczerze polecam !!!”

• „Śliczne mieszkanie, świetna lokalizacja. Bardzo dobry kontakt.”

• Pit Stop Ocena: 7,9

„Lokalizacja, swoboda, prywatność, basen. Bardzo miła obsługa, życzliwość i uczynność. Właściciel bardzo miły i sympatyczny. Polecam wszystkim.”

• „Piękny apartament, bardzo dobrze wyposażony. Bardzo duża powierzchnia.Duży ogród.”

20 najlepszych hoteli w mieście Campagnano di Roma