3. Toskania – opinie o hotelach
  4. Capannori – opinie o hotelu
Włochy Capannori Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Cudowne, pięknie i stylowo urządzone, pachnące czystością miejsce! Gospodyni bardzo pomocna i gościnna. :) Bezpieczne miejsce na przechowanie rowerów pod kluczem i prywatne miejsce parkingowe. W pokoju duża szafa, wygodne łóżko - wszystko nowiutkie i zadbane. Lucca nas zachwyciła i na pewno wrócimy! Polecam bardzo! :)”

• Relais Del Lago Ocena: 9

„Bardzo sympatyczni właściciele tworzą miłą atmosferę. Obiekt znajduje się w cichej spokojnej okolicy. Miłą odmianą od codzienności były śniadania na świeżym powietrzu przy śpiewie ptaków.”

• Wine House Ocena: 9,4

„Piękna okolica, spokojna. Piękne widoki. Cicho i przyjemnie. Wszystko czyste, piękny pokoik, łazienka. Przemiły uśmiechnięty właściciel. Przyjechaliśmy późno, miałam urodziny. Właściciel w gratisie poczęstował winem i zaśpiewał dla mnie Happy Birthday. Śniadanie na miejscu, bardzo dobre. Bardzo polecam”

• VILLA GIOVANNA Ocena: 9

„Budynek, otoczenie, pobliskie góry i miasta”

• „Pięknie odnowiony budynek, nowe pokoje, super wyposażone. Check-in online. Lokalizacja blisko Lukka, Pisa i Florencja. Polecam.”

• „Przemiły i uczynny właściciel,”

• „Fantastyczny widok z tarasu. Przepiękny i duży dom otoczony ogrodem oliwnym. Cicha okolica. Super gospodarze. Polecam.”

• Corte Capitani Ocena: 8,5

„Wystrój czystość”

• „Wszystko.”

• Casa Musa Ocena: 9,3

„Mamy tylko dobre rzeczy do powiedzenia na temat tego domu! Świetne udogodnienia i duża przestrzeń dla 4 osób ( góra domu była do naszej dyspozycji na dole mieszkali właściciele) Było schludnie, czysto i dobrze umeblowane. Wszystkim nam szczególnie podobał się basen, taras i duży ogród. Wokół cisza i spokoj, idealne miejsce do odpoczynku.”

30 najlepszych hoteli w mieście Capannori