3. Sycylia – opinie o hotelach
  4. Casale Modica – opinie o hotelu
Włochy Casale Modica Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Spokój cisza i atmosfera Uwielbiam takie miejsca Właścicielka Roberta opiekowała się nami wyjątkowo- włącznie z przygotowaniem wspaniałego śniadania!”

• „Wyjątkowe miejsce, z pięknym widokiem czego nie widać na zdjęciach w opisie. Pokój jaki i cała infrastruktura są bardzo zadbane, czyste i pachnące. Gospodyni serwuje pyszne śniadania i emanuje dobrą energią. Bardzo polecam to miejsce, był to dla nas przemiły pobyt. Nasze pozostałe, droższe noclegi, oferowały dużo mniej atrakcyjną lokalizacje i dbałość o szczegóły niż Agroturystyka Don Ignazio”

• Olivandro Ocena: 8,7

„Wspaniała, choć dość wymagająca lokalizacja- w starym wiejskim, ale zmodernizowanym domu, na wzgórzu z widokiem na gaje oliwne i morze. Absolutny spokój. Sympatyczna, przyjazna gospodyni (grazie Lorenza). Świetnie zlokalizowany, bardzo ładny basen- praktycznie do prywatnego użytku! Taras przy basenie nie mieści się w żadnej klasyfikacji! Upalne wieczory jakby w zawieszeniu pod gwiazdami- nie do opisania.”

3 najlepszych hoteli w mieście Casale Modica

na podstawie 485 opinii na Booking.com