3. Toskania – opinie o hotelach
  4. Casole dʼElsa – opinie o hotelu
Włochy Casole dʼElsa Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Podere La Ciabatta Ocena: 8,9

„Atmosfera oraz piękna okolica dodatkowo ludzie. Pan Francesco i Pani Gianna są wyjątkowo gościnnymi osobami. Bardzo ciepło nas przyjęli, zaopiekowali się nami. Zorganizowali nam cudowny wieczór w Sienie w gronie swoich przyjaciól przy akompaniamencie muzyki na żywo wraz z poczęstunkiem. Niesamowite wspomnienia zostaną z nami na zawsze.”

• „Jedno z piękniejszych miejsc na ziemi jakie widziałem. Otaczająca przyroda,cisza, spokój, przemili gospodarze, sprawiły mój pobyt wyjątkowym i niepowtarzalnym. Lokalizacja sprawia, że w godzinę jesteśmy w stanie dojechać do najważniejszych punktów całej Toskanii. Polecam z całego serca, choć chciałbym to miejsce zostawić tylko dla siebie.”

• Podere La Ciabatta Ocena: 8,9

„Wspaniałe widoki, cisza, czysto. Apartament miał wszystko co potrzebne, duży z pięknym widokiem i małym tarasem, ładnie umeblowany, bardzo wygodny i klimatyczny.”

• „Cudowne otoczenie, ciekawa okolica.”

• Podere La Ciabatta Ocena: 8,9

„Cisza, spokój, pięknym widok, bardzo mili gospodarze”

• „18-wieczny dom z kamienia z 8 apartamentami. Apartament Luna, który zajmowaliśmy, był urządzony tak jakpowinien- z zachowaniem stylu toskańskiego, minimalistycznie, ale zarazem był wyposażony we wszystko co niezbędne. Czystość pomieszczeń i ład otoczenia robiły od początku bardzo dobre wrażenie. Basen, co prawda jeszcze nieczynny, również prezentował się bardzo zachęcająco. W okolicy domu można było zaobserwować hasające na polu zające, bażanty, wygrzewające się na kamieniach jaszczurki, a także dwa osły po sąsiedzku. Ponieważ nasz pobyt miał miejsce w pierwszej połowie kwietnia i ku naszemu zaskoczeniu byliśmy jedynymi gośćmi, doświadczyliśmy niezwykłego spokoju tego miejsca w pełni. Sandra to wspaniała gospodyni. Polecam bardzo zwiedzającym te okolice ( Siena, San Gimigiano, Volterra...).”

• La Casetta Ocena: 9,6

„Cisza, spokój, czystość, komfort, wyposażenie .... klimat :)”

• „Ładny pokój i cały dom zadbane i dobrze wyposażony pokój piękny basen z czystym obejściem dobre miejsce wypadowe na toskanskie zwiady , polecam”

• Tenuta Colombaio Ocena: 9,5

„Przeżyliśmy niesamowite chwile w Tenuta Colombaio, Było lepiej niż się spodziewaliśmy, wspaniałe widoki, bardzo blisko Florencji i Pizy i Sieny. Maurizio był zawsze chcemy do pomocy. Następnym razem napewno zarezerwujemy dłuższy pobyt.”

• Borgo Al Cerro Ocena: 8,8

„Jesteśmy zachwyceni obiektem. Przyjemny mały apartament z tarasem umożliwił nam spędzanie miło czasu przy śniadaniu i po wycieczkach. Dni przeznaczone na wypoczynek mogliśmy spędzić nad basenem z pełnym wyposażeniem. Umiejscowienie obiektu prawie w środku Toskanii ułatwiło nam zwiedzanie. Voltera i San Gimignano pół godziny drogi. Florencja i Siena około godziny. Do pięknej miejscowości Casole d'Elsa spacerem pod ostrą górkę około 20 minut ale warto. Włoski klimat obiektu zaspakajał nasze oczekiwania na każdym kroku. Polecamy go szczerze.”

10 najlepszych hoteli w mieście Casole dʼElsa