3. Dolina Aosty – opinie o hotelach
  4. Courmayeur – opinie o hotelu
Włochy Courmayeur Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Aigle Ocena: 9,2

„Przemiła obsługa, szczególnie obsługa restauracji. Fantastyczna atmosfera, bardzo ciepła i przyjazna. Piekny widok z balkonu, pokój był przestronny i czysty. Bardzo fajna strefa z sauną. Kiedy był jakiś problem, obsługa starala sie nam pomóc.”

• Hotel Crampon Ocena: 9,1

„Wspaniała obsługa, wygodne łóżka, wygodna świetna łazienka, duży balkon ze stolikiem i krzesłami, blisko do miasta, sklepów, restauracji, świetny wygodny parking. Miły pokój z kominkiem do wypoczynku. Regularne dobre sprzątanie.”

• Hotel Crampon Ocena: 9,1

„Miła atmosfera, czystość”

• Hotel Croux Ocena: 9

„Spędziliśmy w hotelu Croux tydzień, pokój rodzinny z dwoma pokojami. Wygodne łóżka, duże, pojemne szafy. Świetne oświetlenie. Pokój jest duży i ładnie zaaranżowany. Śniadania są smaczne, duży wybór produktów. Lokalne jak sery, szynki, domowe konfitury. Duży wybór ciast domowej roboty. Kawa/herbata/napoje. Dodatkowo oferują też śniadanie na ciepło: naleśniki, jajecznica z bekonem. Świeże pieczywo. I bardzo smaczne sałatki owocowe. Byliśmy zaskoczeni tak bogatym śniadaniem! Hotel również zapewnią dowóz na narty. Obsługa hotelu bardzo przyjazna. Osoby pracujące na recepcji dobrze mówią po angielsku. W hotelu jest winda i miejsce na przechowanie sprzętu narciarskiego. Parking: hotel zapewnią miejsca parkingowe.”

• „Czysto, przytulnie i bardzo miły personel, szczególnie Antonio, przesympatyczny kelner😊”

• „Świetny hotel! Przepyszne śniadania z pyszna kawa. Najlepsze tiramisu:) Przyjazny, pomocny personel, mówiący również w języku angielskim, co w tym rejonie nie było tak oczywiste. Pokoje czyste, sprzątane codziennie jednak widać ze hotel już trochę lat ma ale nam to nie przeszkadzało. Łóżka były ok. Netflix w tv na plus (zwłaszcza w zimie). W całym hotelu dało się czuć fajny, góralski styl.”

• „Transport busem pod stok. Owoce na śniadanie. Ciepłe pokoje. Przyjazny personel. Śniadania chociaż monotonne były ok. W okolicy restauracje. Pokoje dobrze wyposażone.”

• „Świetna lokalizacja i piękne widoki. Pokój jednoosobowy duży i wygodny. Pyszne śniadania.”

• Hotel Del Viale Ocena: 7,6

„Lokalizacja”