3. Apulia – opinie o hotelach
  4. Cursi – opinie o hotelu
Włochy Cursi Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Proprietario molto disponibile, ottima accoglienza. Enzo è molto ben informato su tutta la zona e su tutte le cose da fare e vedere. Colazione deliziosa. Posizione perfetta: pace e tranquillità, ma vicino ai luoghi che volevamo vedere. Siamo molto soddisfatti del nostro soggiorno. Struttura meravigliosa. Cura dei dettagli. Siamo grati per l'opportunità di vedere il vecchio frantoio più grande della Puglia, che si trova nel seminterrato del Palazzo. Bardzo pomocny właściciel, doskonałe powitanie. Enzo ma dużą wiedzę na temat całego obszaru oraz wszystkich rzeczy do zrobienia i zobaczenia. Pyszne śniadanie. Doskonała lokalizacja: cisza i spokój, a jednocześnie blisko miejsc, które chcieliśmy zobaczyć. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pobytu. Cudowna struktura. Dbałość o szczegóły. Jesteśmy wdzięczni za możliwość zobaczenia największej starej olejarni w Apulii, która znajduje się w podziemiach Pałacu.”

• „Kameralny hotel w pięknym ogrodzie.”

• „przestronny i zadbany basen, dobre śniadania”

• Tenuta Sidore Ocena: 8,7

„Cudowne miejsce 🥰 polecam ten gaj oliwny. Cisza spokój pięknie czysto idealnie”

• „Zadbana, kameralna willa położona w małej miejscowości, która była dla nas doskonałym miejscem wypadowym do zwiedzania i podziwiania uroków południa Apulii (np. Otranto, Spiaggia di Pescoluse, Torre dell'Orso). Rodzinna, przyjazna atmosfera w obiekcie, cisza, piękny ogród z basenem - jednym słowem idealne miejsce do odpoczynku. Bardzo smaczne śniadania i kawa.”

5 najlepszych hoteli w mieście Cursi