3. Benátsko hodnocení hotelů
  4. Domegge di Cadore hodnocení hotelů
Itálie Domegge di Cadore Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Fra Rose e Mughi Průměrné hodnocení: 9,5

„Snídaně byla vynikající, z lokálních zdrojů. Paní majitelka moc milá a vstřícná. Interiér krásný, designový a funkční.“

• Alle Arce Průměrné hodnocení: 8,8

„Pěkné nové ubytování, z prvního dojmu vypadá dům hrozně, ale vnitřek domu je nově zrekonstruovaný a čistý. Milá hostitelka.“

• Alle Arce Průměrné hodnocení: 8,8

„Krásný hotel, s neskutečně milým personálem a přátelskym papouškem. Pokoje uplně nové, balkón s překrásným výhledem, veliká koupelna. Srdečně nás přivítali i s našim psem. Dole kuchyňka, na chodbách aroma vůně a relaxační hudba. Po týdnu škrábání se po horách, byl tenhle pobyt uplný sen. Chovali se k nám jako k rodině, vřele doporučuju všema deseti!!!!! A posílám do hotelu pozdrav!“

• Fra Rose e Mughi Průměrné hodnocení: 9,5

„Ubytování bylo jako v pohádce. 😍Milá majitelka nás uvítala s úsměvem . Pokoj a cele ubytování má krásný styl . Vše je čisté . Je tam krásná terasa s výhledem na hory a jezero. Snídaně jsou vynikající , jednou palačinka zamotaná se šunkou, podruhé volaské oko na toustu. Paní nám chtěla zabalit na cestu i buchtu. 😍 Byla moc hodná. Je to rodinné B&B , je tam klid a pohoda. V plánu bylo Tre Cime, cesta trvá 1h autem. Platba možná kartou. Za mě to předčilo mé očekávání 🤩 Doporučuji.“

• Fra Rose e Mughi Průměrné hodnocení: 9,5

„Prostředí, nádherné výhledy z terasy i pokoje. Velice milá a vstřícná paní ubytovatelka.“

5 nejlepších hotelů v destinaci Domegge di Cadore

podle 609 recenzí na Booking.com