3. Trentino Alto Adige – opinie o hotelach
  4. Eggen – opinie o hotelu
Włochy Eggen Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Apartments Samberg Ocena: 9,5

„Obiekt w cichej i malowniczej okolicy. Dobra lokalizacja. Blisko (5 min samochodem) do dużego ośrodka narciarskiego Oberregen Ski Center Latemar. Apartament przestronny i dobrze wyposażony. Na plus bardzo duża łazienka. W obiekcie znajduje się sauna, czytelnia ze sporą ilością książek, sala do gier i ski room. Przed budynkiem zadaszony parking na kilka samochodów. W pobliżu obiektu sklep spożywczy, kościół, piekarnia, pizzeria, skwer z przystankiem do skibusa. Gospodyni obiektu niezwykle uprzejma i pomocna. Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam!”

• „Apartament czysty, świetnie wyposażony. Miejscowość bardzo przytulna, apartament znajduje się tuż przy ryneczku, z którego co pół godziny odjeżdżają autobusy do Obereggen. W budynku znajduje się miejsce na przechowywanie nart. Czuliśmy się tam jak w domu. Tuż obok znajduje się mały sklep. W wiosce znajdują się szlaki spacerowe z pięknymi widokami.”

• Obereggen - Anna Ocena: 9,5

„Wszystko nam się podobało. Cudowni właściciele, piękne wygodnie urządzone apartamenty. Widać ze właściciele wkładają dużo serca w swoją prace i służą pomocą w każdym aspekcie.”

• Villa Gottfried B&B Ocena: 9,6

„Martin i Edith okazali się niezwykle pomocni w uczynieniu pobytu jak najprzyjemniejszym, służąc radą i doświadczeniem. Cieszę się, że miałem okazję skosztować domowych obiadów. No i te śniadania!”

• „Miejsce to było przez tydzień bazową wypadową motocyklowych wojaży. Piękne widoki, zupełna cisza i spokój, blisko do sklepu i restauracji. Sympatyczna Właścicielka, Petra-pozdrawiam:) na życzenie, dostarczy rano świeże pieczywo. Apartament duży, wygodny, wyposażony we wszystko co niezbędne. Super!”

5 najlepszych hoteli w mieście Eggen

na podstawie 945 opinii na Booking.com