3. Marche – opinie o hotelach
  4. Falconara Marittima – opinie o hotelu
Włochy Falconara Marittima Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Touring Ocena: 7,4

„Bardzo miła obsługa, ładny wystrój, czysto”

• „Blisko morza, sklep, restauracje, wszystko czego można chcieć. Świetny kontakt z personelem.”

• Hotel Touring Ocena: 7,4

„Najbliższy hotel przy lotnisku. Duży przestrzenny pokój, wygodne łóżka, czysta łazienka, bogata oferta programów TV. Śniadania ok.”

• Hotel Touring Ocena: 7,4

„Cały pobyt oceniam znakomicie . Wystawiam wysoką ocenę trafił nam się pokój z widokiem na morze ♥️pyszne śniadania ♥️czysto ♥️znakomita obsługa wszyscy pomocni i życzliwi . Mocne wyróżnienie dla Pani ze śniadań pani Alicji sympatyczna pomocna osoba . Hotel położony bardzo blisko morza . Blisko wiele sklepów .”

• La casa di Lory Ocena: 9,1

„Możliwość zameldowania o każdej porze. Pani gospodarz bardzo pomocna.”

• Hotel Touring Ocena: 7,4

„Bardzo pomocny personel. Smaczne śniadanko.”

• Hotel Touring Ocena: 7,4

„Obsługa była bardzo pomocna, można się do nich zwrócić z każdym pytaniem i prośbą. Opłaciłam jedną noc przez booking jednak plany na kolejny dzień się zmieniły i musiałam przedłużyć pobyt. Miałam małe nieporozumienie z panią w recepcji odnośnie ceny przedłużenia pobytu, ale sytuacja wyjaśniła się w mniej niż 5 minut i dogadałyśmy się bez żadnych problemów, a cała sytuacja była wyjaśniona przez nią ekspresowo i w przyjaznej atmosferze. Ogromnym plusem jest też dbałość o czystość w hotelu, zwłaszcza w pokojach i łazienkach. Wifi działa bez zarzutu, miłym akcentem jest też mała lodówka na napoje w pokoju. Obsługa hotelu świetnie posługuje się językiem angielskim. Nawet w późnych godzinach pracownicy działają z usmiechem na twarzy i są chętni do pomocy w każdej sprawie. Gdyby nie plany zakładające przemieszcanie się dalej w przeciągu całego pobytu we Włoszech, chętnie spędziłabym tutaj cały wyjazd.”

10 najlepszych hoteli w mieście Falconara Marittima