3. Marche – opinie o hotelach
  4. Lido di Fermo – opinie o hotelu
Włochy Lido di Fermo Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Oltre le Nuvole Ocena: 8,7

„Bardzo czysto i piękny widok”

• Itaca Ocena: 9,8

„Znakomite miejsce do rodzinnego wypoczynku! Bardzo ładny, przestronny apartament, z wszelkimi udogodnieniami, urządzony z dbałością o szczegóły. Wygodne łóżka, klimatyzowane sypialnie i salon. W apartamencie wydzielona jest również pralnia. Do dyspozycji jest też piękny ogród z leżakami, fotelami, stołem i kilkoma atrakcjami dla dzieci (i nie tylko ;-) oraz co najmniej sześć rowerów, w tym dwa dla dzieci. Możliwość zaparkowania auta na posesji. Blisko do plaży i sklepu. Martina to bardzo miła i pomocna właścicielka. Bezproblemowy kontakt. Serdecznie polecam!”

• „Cudowne, spokojne miejsce zarządzane przez bardzo przyjaznych gospodarzy. Plaża przy samym kempingu, do dyspozycji mieliśmy leżaki i parasol. Domki dobrze wyposażone. Polecam jeżeli ktoś nie lubi dużych, zatłoczonych, komercyjnych kempingów. Jedzenie w restauracji pyszne i w przystępnych cenach. Dziękujemy za piękny czas!”

• Leo's Aparment Ocena: 7,9

„Zwykle małe mieszkanie w bloku. Nic dodać nic ująć. Do plaży bardzo blisko. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze ale jest winda. W mieszkaniu czyste świeże pościele i ręczniki. Suszarka do wlosow, żelazko, pralka i kuchnia wyposażona we wszystko co trzeba. Cena za pobyt stosowną do warunków (nie jest to nowe mieszkanie) . Właścicielka przyjazna i pomocna. Jeśli chcesz przyjechać na kilka dni poplażować to ok. Okna skierowane w stronę morza, więc słońce świeci w nie tylko wczesnym rankiem, dzięki temu w mieszkaniu jest stosunkowo chłodno i mimo że nie posiada ono klimatyzacji można spokojnie w nim funkcjonować.”

• Soffio del mare Ocena: 9,8

„Lokalizacja, wyposażenie, czystość, wygodne łóżka, świetny kontakt z właścicielkami, serwis plażowy w cenie.”

10 najlepszych hoteli w mieście Lido di Fermo

na podstawie 507 opinii na Booking.com